Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

Tak co, chtělo by to nějaký info co budou ty další dvě hry :) Rock of Ages je fajn ale začíná to bejt to samý dokola, takže sem s evrátil zas k Awsomenouts. Co si myslíte že bude new? Dost bych bral Heavy Rain, nebo L.A. Noire :) To durhý je asi utopie ale to první by mohlo bejt fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Podle spekulaci na twitteru by mohl skorpion znamenat naznak Mortal Kombat, nebo Just Cause 2 (ma skorpiona ve znaku a na US PS+ uz je. Sirena by mohla naznacovat horor Siren, nebo Borderlands (postava Siren).

Ale kdo vi, podle predeslich indicii by Dead Space 2 taky netrefil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JohnyX360 - taky si myslim že to bude Just Cause 2 a Borderlans. Couse protože to maj US... a Borderlans protože má vyjít brzo dvojka. Je to hnus ale začínaj tam dávta jen hry co se už neprodávaj, a rozšiřujou základnu titulů co mají brzi vyjít....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to nestíhá :) to přiznávam. Borderlands je hodně zajimavý, a určitě bych to zkusil... jen mě troški vadí přístupRosse McGratha jak tvrdí že vše pečlivě vybírá a zatim to vypadá že než aby vybíral tak je slušně ovlivnován vydavatelskýma studiema které mají v nejbližších dnech vydávat pokračování her... tak aby podpořili o co nejvíc prodej, ukážou "dobrou vůli" a daj "100% discount" na předchozí díl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak abychom byli fer. On proste s vydavateli jednat musi a pokud ti mu neudela slusnou nabidku, tak je proste namydlenej. Pokud by to vazne byli Borderlands, tak sice to muze byt soucast reklamni masirky pred dvojkou. Na druhou stranu, protoze vim, ze dvojka vyjde a porad se o tom pise, tak mam vetsi chut si jednicku zkusit, takze to funguje obema smery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímně řečeno jsem čekal trochu víc. Přišlo mi, že hype (jako vždy) byl o něco větší než si nakonec oznámení zasloužila.

Čekal jsem nějaké oznámení ohledně PS+ pro Vitu, nebo něco co by mne konečně donutilo si Vitu koupit. A upřímně řečeno zase tolik přesvědčovat nepotřebuji. Jsem Sony fanboy. Nicméně si myslím, že současná situace kolem Vity je směšná. Je to úplně stejné, jako když vyšlo PSP. Super hardware, na který prostě nic nebylo kromě pár opravdu dobrý exkluzivních titulů.

Když jsem sledoval Vitu před vydáním, tak jsem si představoval, že si na Vitě zahraji PS2 tituly. Stejně jako jsem si na PSP mohl zahrát PS1 tituly a byl jsem z toho neskutečně nadšený. Cože hrát Final Fantasy IX u které jsem strávil před velkou obrazovkou tolik hodin si teď můžu zahrát ve vlaku, ve frontě, zkrátka kde mě napadne - bomba. Ale co nám teď na Vitu nabízejí, ehh s velikou slávou nám oznamují, že můžeme hrát PS1 (classics) tituly (vážně hurá-skvělá práce).

Cross buy je fajn nápad, ale tohle už mělo být hned u začátku vydání a především by se to mělo týkat pokud možno minimálně 90% PSN titulů. Jestli to bude pouze záležitost několika Sony first party her (jako, že to jinak asi nedopadne), tak to veliký tahák není.

Bohužel nebude ani pozitivní konec RDR by byla super hra, kdyby v Rockstaru měli tu trochu snahy a nabídli hráči možnost přehodit si míření/střílení z L2/R2 na L1/RI. Protože používat bumpery tímto stylem u jakékoli střílečky už se odnaučili skutečně všichni vývojaři (je to totiž úplně k ničemu a hraní to jenom otravuje).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel nebude ani pozitivní konec RDR by byla super hra, kdyby v Rockstaru měli tu trochu snahy a nabídli hráči možnost přehodit si míření/střílení z L2/R2 na L1/RI. Protože používat bumpery tímto stylem u jakékoli střílečky už se odnaučili skutečně všichni vývojaři (je to totiž úplně k ničemu a praní to jenom otravuje).

Sem si skoro úplně jistej že to přehodit jde protože jinak bych tu hru nedohrál :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě třeba konference staršně navnadila na koupi vity sice absolutne nevim jak to udelam ale do vanoc si ji snad koupim :D a konečně ps+ začína bejt vyhodny a jsou tam plnohodnotne hry. Stejně nejvíc by mě na cele konferenci potesilo to kdyby sony oznamila že hry na psn budou na jeden slot

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu