Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Sice už mam Borderlands i s DLC ale sem rád že to teď bude mít spousta lidí protože v jednom je to docela nuda. Naopak v coopu je to perfektní, kdyby chtěl někdo dát napište (PSN deep_throatCZE)

jsem myslel,ze te to nechytlo,kdyz jsem s tebou zacinal hrat a pak jsi odpadnul, asi battlefield. Hra je to skvela, ale farmit 100x denne DLC bosse uz mne nebavilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice už mam Borderlands i s DLC ale sem rád že to teď bude mít spousta lidí protože v jednom je to docela nuda. Naopak v coopu je to perfektní, kdyby chtěl někdo dát napište (PSN deep_throatCZE)

No tak to bychom si to někdy mohli dát spolu...já to ještě nezačal, kámo:cheesygrin:

Plusko začíná bejt hodně dobrý, dřív jsem se jim jenom smál, co to má jako bejt, ale teď je konečně slušný. jak nestíhám hry hrát a kupí se mi doma, tak mě na PS+ se.re, že po vypršení platnosti se ke hře, kterou jsem neplatil a byla zdarma, už nedostanu, takže si mě vlastně zavážou na pořád, což se mi nelíbí a 1300 Kč(?) ročně je moc, to jsem dal za BF Premium:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to bychom si to někdy mohli dát spolu...já to ještě nezačal, kámo:cheesygrin:

Plusko začíná bejt hodně dobrý, dřív jsem se jim jenom smál, co to má jako bejt, ale teď je konečně slušný. jak nestíhám hry hrát a kupí se mi doma, tak mě na PS+ se.re, že po vypršení platnosti se ke hře, kterou jsem neplatil a byla zdarma, už nedostanu, takže si mě vlastně zavážou na pořád, což se mi nelíbí a 1300 Kč(?) ročně je moc, to jsem dal za BF Premium:)

prosimte srovnavat BF premium a PS+ je trosku spatny priklad. V BF dostanes vlastne nic co, kdyz to tak vezmes a v ps+ hry za nekolik tisic. PS+ ber jako kdyz si kupujes rocni mhd kartu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosimte srovnavat BF premium a PS+ je trosku spatny priklad. V BF dostanes vlastne nic co, kdyz to tak vezmes a v ps+ hry za nekolik tisic. PS+ ber jako kdyz si kupujes rocni mhd kartu.

není to to samé, ovšem já to neberu z pohledu "v hodnotě několika tisíc", ale spíše "stovky hodin zábavy", takže to srovnávat můžu:cheesygrin: je to o osobních herních prioritách hráče, ale jak jsem řekl, už bych nad PS+ začínal uvažovat, jsou tam super hry, bohužel jsem většinu hrál nebo mám doma placku a je málo času.

S tou MHD kartou máš pravdu:) to je dobrý, ale já bych jí právě asi nevyužil, protože jezdím tankem:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pridavam souhrne info z PS blogu.

Pristi tyden se muzeme tesit na betu Dust 514.

Od zari bude zvysena cloud uloziste na 1gb. V zari se muzeme tesit na Red Dead Redemption, Machinarium a Double Dragon Neon.

V rijnu nas ceka nova PSN hra Hell Yeah!

Meli bychom se dockat Super Stardust Portable (PSP). V dohledne dobe se snad dozvime podobu PS+ pro PS Vita. Ross tvrdi, ze zatim nema opravneni sdelovat detaily.

Co se tyka ceny PS+, tak hodne zalezi co jste za hrace. Me to prijde super, protoze vetsinu zatim uvedenych her jsou tituly, ktere si moc rad zkusim, ale nekoupil bych si je, protoze na hrani uz nemam moc casu. Nakoupim behem roku par her, u kterych vim, ze je vazne chci a ten cas jim venuji. Pokud, ale hry dostanu v ramci clenstvi "zdarma", muzu si je vyzkouset, dohrat co se mi libi a smazat co ne, aniz bych mel pocit, ze jsem vyhodil zbytecne penize za hru.

Totez, ale plati obracene, pokud mate prachy a cas si kupovat hry nejakou dobu po vydani, tak je jasne, ze vetsinu her z PS+ nabidky mate uz dohranou a potom je otazka jestli vam vsechny slevy a ostatni vyhody za ty penize stoji.

Osobne, ale musim porad PS+ pomerovat s gold clenstvim na xlive (ktere jsem mimochodem taky jednu dobu platil) a to je proste nebe a dudy. Platit Microsoftu za to, ze si milostive muzu zahrat po netu a nebo Sony tu samou castku, ktera se mi ve hrach musela vratit uz alespon trikrat. To proste dalsi komentar nepotrebuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím hlavně že pro "mlaďase" a studenty kteří jsou z 80% odkázáni na to co jim koupí rodiče, co je kde ve slevě nebo čekat jestli někdo kývne na výměnu, je psn+ výborná věc hlavně po tom co tam teď dávají za hry....kurnik, dyť novinka nebo (pro starší) dálniční známka, je dražší než roční členství. Jednodussi nápad na každoroční dárek k narozeninám snad ani není. Třeba.....

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím hlavně že pro "mlaďase" a studenty kteří jsou z 80% odkázáni na to co jim koupí rodiče, co je kde ve slevě nebo čekat jestli někdo kývne na výměnu, je psn+ výborná věc hlavně po tom co tam teď dávají za hry....kurnik, dyť novinka nebo (pro starší) dálniční známka, je dražší než roční členství. Jednodussi nápad na každoroční dárek k narozeninám snad ani není. Třeba.....

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk 2

Rowane, nech už mě:) já si snad odpoledne koupím PS+ na 3 měsíce, abych měl od vás klid:) já, pánové, jako rodič už tuplem nekupuji hry hned nebo za plnou cenu, virtuální zábava mi za to prostě nestojí. Jediná předobjednávka za 17 let na stejšnech bylo BF3, nakupuji na aukru použité hry do 250 Kč a odkládám si je "na potom", až bude čas (U3 jsem ještě nehrál, protože je furt nad 500:)).

Teď by mě na plus zajímalo LBP2, Oddworld a Papo&Yo (DeusEx už mi utekl, ale placku mám za 280Kč), Just Cause2 jsem hrál půjčenou, Borderlands mám za 230Kč, Saints Row2 za 150Kč a ještě jsem je nezačal, Dead Space2 jsem hrál, ale jinou EU verzi, kdy mě nešlo DLC Severed, takže z pluska by to šlo, Outland mě donutily koupit děti za plnou cenu, Infamous2 jsme kupovali ve dvou digitálně ve slevě (mám 3 díly a ještě jsem je nehrál), Motorstormy se mi líbily jen první dva díly a PSP díl, Laru mám a Rock of Ages nebo RetroGrade nechci, uf.

Prosím co je to BF?

Vláďo, BF je myšlen Battlefield 3:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele za me to neni zadna agitacka pro Sony. Spis strizlivy pohled na to pro koho se Plus muze hodit.

Netvrdim, ze PS+ je pro kazdeho a pro tebe nejspis neni.

Právě že se snažím celou dobu říct, že už plus začíná být "players friendly" i pro mě, akorát mi vadí, že buď o hry zdarma po vypršení plus přijdu nebo budu muset lepit každý rok 1300Kč a mám obavy, že i když je stáhnu včas, nestihnu si je zahrát...což je můj nakonec problém, ale do úvahy ho vzít musím, že.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě že se snažím celou dobu říct, že už plus začíná být "players friendly" i pro mě, akorát mi vadí, že buď o hry zdarma po vypršení plus přijdu nebo budu muset lepit každý rok 1300Kč a mám obavy, že i když je stáhnu včas, nestihnu si je zahrát...což je můj nakonec problém, ale do úvahy ho vzít musím, že.

nemusíš je "stahovat včas" stačím mít je v downoload listu a pak jako aktivní člen PS PLUS si je stáhneš kdykoliv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu