Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

ty už jsem to někde psal lbp 2a ještě 2-3 tituly normálně běželi. savy i dlc takže plotenky šli do světa....

tak já to vyzkouším, jsem zvědav jak to PS3 přechroustá, když budu mít na HDD dvě verze - RDR BD a RDR Digital a k tomu jednu digitální UN spojenou s RDR BD:) třeba na PSP jsem musel nejdřív instalaci UMD LBP smazat, abych spustil digitální verzi LBP z Welcome Back a sejvy navzájem nefungovaly...

EDIT: až včera jsem se dostal k tomu prolízt si trošku tu slávu na plusku a voni už odstranili ten xboxáckej Oddworld HD, kua...ale za ty prachy už se to vyplatí, mažu naházet nyní přebytečný BD placky na aukro:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj PSN+ je jen pro ♥♥♥♥♥y, sony z vas chce jen dostat prachy.. zrovna nedavno ke me prisla domu nejaka japonska stetka (jo bydlim v tokiu) a krome pska mi ukradla i kus duse.... nicmene nevadi, ukopal jsem ji pak klicema a predavkoval svym deodorantem

A potom si sa vzbudil a ruka v hajzlu :blejt:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tenhle měsíc (Říjen) se Sony opět pochlapilo.

ČEKÁ NÁS TAHLE NÁLOŽ:

  • Dnes: Hell Yeah! Wrath of Dead Rabbit
  • 10. října: Bulletstorm
  • 10. října: Resident Evil 5 - Gold Edition. Ano správně, bude to Gold edice takže včetně všech DLCček + Move Controler supportu

Dálší slevy:

  • 3. října: Spelunker HD – 50% sleva na hru a DLCčka
  • 10. října: Derrick the Deathfin – 30% sleva na hru
  • 17. října: Dogfight 1942 – 50% off na hru včetně dvou DLCček
  • 24. října: Hell Yeah! Wrath of Dead Rabbit – 20% sleva na DLC

Hry které budou z instantní kolekce vyjmuty:

  • 3. října: Red Dead Redemption
  • 10. října: Lara Croft & The Guardian of Light
  • 10. října: Saints Row 2

Zdroj:

http://blog.eu.playstation.com/2012/10/02/playstation-plus-your-october-content/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Bulletstorm už mam, nevadí... aspon zas budou lidi na multiplayeru který už pěkne skomíral. Hra jako taková je supr, víceméně jsem jí zhltl během dvou dnů. Ale kromě MP mě už nelákalo znova hrát singl.

Resident Evil 5 - moc se těšim, strašně dlouho sem váhal zda to koupit. Nakonec ještě že sem nekoupil :) Těšim se na Coop režim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to s trofejema, kdyz mam hru na PS+ i orig na BD? Maji spolecne trofeje?

Vim, ze treba US / EU hry maji dve ruzne polozky v menu Trofeji (mam vyzkouseno u Demon Souls)

Dale by me zajimalo, jak je to pro hry ze stejneho regionu (R2 - evropa), ktere ale vysly pod jinymi BLES xxxxx cisly. Budou take pod jednou trofeji?

Doufam, ze jsem to napsal dost srozumitelne.

zadny rozdil tam neni, at mas hru z bd nebo ps+. U demons souls je to neco jineho, puvodne se to nemelo dostat mimo jpn. Nakonec se to dostalo a hra mel 3 distributory JPN nevim,USA Attlus,EU Bandai. Vetsina her ma stejne trofeje at mas disk z EU ci USA. Pro jednoduche overeni slouzi tyto stranky www.ps3trophies.org Kde jsou vsechny trofeje i s regiony

Tak to asi tak uplne neni pravda.. Mam dohrano Medal of Honor EU verze, disk BLES 01108 a ted jsem poridil take EU verzi ale BLES 00860. A savy nesedi - nevidim je :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paráda Bulletstorm i RE5 sem plánoval koupit

tak už se + zase rozjíždí, což je dobře, bohužel bulletstorm jsem před tejdnem dohrál a dneska prodal na aukru:), ale tem MP si asi ještě dám. Resíka 5 mám doma rok a ještě jsem ho nepustil, kua...takže už ho taky láduju na aukro a budu hrát tu verzi zadara:), vlastně jsem si vzpomněl, že mám ještě koupený ty dvě příběhový DLC, když byly onehdá ve slevě...nedáme si coop spolu deepe?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak už se + zase rozjíždí, což je dobře, bohužel bulletstorm jsem před tejdnem dohrál a dneska prodal na aukru:), ale tem MP si asi ještě dám. Resíka 5 mám doma rok a ještě jsem ho nepustil, kua...takže už ho taky láduju na aukro a budu hrát tu verzi zadara:), vlastně jsem si vzpomněl, že mám ještě koupený ty dvě příběhový DLC, když byly onehdá ve slevě...nedáme si coop spolu deepe?

No jasně oprášim Move a dáme :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem dneska stáhl toho králíka.... ty vole já sem čekal že to bude neskutečná cypovina... a ona to fakt nezkutečná cypovina je... ALE!!! Je to tak ukrutná cypovina že sem u toho dneska proseděl 3 hodiny :D :D :D Všem vřele doporučuju!

tvl, to si děláte srandu, ne? já viděl video a skoro jsem se toho štítil:D. tak já to teda taky zkusim...ale běda jak se mi to nebude líbit:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvl, to si děláte srandu, ne? já viděl video a skoro jsem se toho štítil:D. tak já to teda taky zkusim...ale běda jak se mi to nebude líbit:D

Dej vědět, zajímá mi tvoje reakce.... popravdě... dneska se na králíka chystam zas, zatim mam zabito 26 monstýrek :) Nejlepší sou ty hlody v tom, takoví uchylný keci sem ještě neviděl! Jako Double neon dragon apodobně, to fakt byli kraviny.... tohle je ale kravina nad kraviny, a musim říct že právě proto je to dokonalý :D dělá si prdel sama ze sebe ta hra, a nesnaží se sama sebe brát vážně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu