Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

taky jsem na to cucel to bych to nemusel kupovat pres ucet a sosni royal :) měl bys to mit v download listu :D mrcha je to tam schovany a snad tedy zitra uz probehne graficky update :(

jenom bych chtěl poznamenat dneska jsem se ani nevim proč koukl na US store ale skoro jsem zlosti rozbil ovladač AC3 gold edition je tam za 90 usd coz je +-1800 za coz se u nas prodava na psn standartni edice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Co to je za hovadinu? :D

za ty prachy čekam další Journey:) nic menšího:)

Náhodou výborná hra, taky bych si stáhnul kdyby mi ♥♥♥♥♥♥♥♥ PSN poslední dobou neodmítalo kreditku...

deepe, tak já ti pošlu kartu manželky, tý maká na tuty:cheesygrin:

EDIT: jo, co ten Battle Royale All-stars? hrát to někdo? já zatim stáh na vitu, páč to tam nebylo napsaný co je co a zjistil až při pokusu o instalaci, no ale na PSP to nešlo:) takže teď taham tu větší verzi.

Upraveno uživatelem Readdy_B
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo mě to přijde fajn, taky zatim na Vitě... občas si skrz mikrofon i slušně pokecáš :) Všichni hrajou za kratose jak ♥♥♥♥♥i (přijde mi že má nejlepší první super, takže nahoní ryhcle killy). Já hraju za Sly Coopera, a evidentně všechny ty kratose nezkutečně se*u když jsem furt v invisible a občas jim udělam elektrickou zed před očima :D

PS: Kdy má bejt ten novej vzhled Store? ted tam prolejzam a je furt starej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo:cheesygrin: ty kr.ávo, ty to zasejc doj.ebali, už ten titulek Sony byla nucena vrátit starou verzi PS Store mluví za vše, ajaj

v tom propagačním videu je to taky vidět, jak se u Residenta nějak dlouho zavostřuje detail hry jako fotka při prohlížení ve foťáku, navíc jak píšou, je tam víc informací než dřív, taky je tam musí vodněkaď ládovat...ale takovýhle diletantství aby pohledal, to jsme si s eshopem v práci teda netroufli, pustit alfu rovnou do světa, ladil se půl roku. Takovýhle experimenty, ať si sony dělá na vývojovým serveru, vždyť je nikdo s novým redesignem nehoní, ne? zase se jim budou všichni smát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu