Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

Romik: ale Readdy_B má pravdu, je to offtopic...a chceš to doložit? co třeba název topicu: Playstation Plus - placená verze PSN ...a ne Xbox 360 vs. PS3.... :dozey:

no musim to ještě s tim +kem zkusit ale snad to půjde...ale když sem tak ten store projížděl a koukal co je nového tak mi to opravdu přijde o dooooooost lepší ;)

btw Hamagen, dva příspěvky za sebou jsou zakázané, používej edit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak me osobne se tada ten novy vzhled nejak nelibi, strasne zdlouhae cesty, ale treba se k tomu dostanu. A me tady plusko funguje tak napul hry co jsou ziskal v posledni dobe zadara mi ukazuje ze je mam koupene, ale treba ps one tituly a ze jich neni malo co jsem dostal v clenstvi mi ukazuje at si je poridim znova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak me osobne se tada ten novy vzhled nejak nelibi, strasne zdlouhae cesty, ale treba se k tomu dostanu. A me tady plusko funguje tak napul hry co jsou ziskal v posledni dobe zadara mi ukazuje ze je mam koupene, ale treba ps one tituly a ze jich neni malo co jsem dostal v clenstvi mi ukazuje at si je poridim znova

Neboj, já myslím že do týdne to opraví a vše bude O.K.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bulletstorm mě baví...mp sem ještě nehrál ale vypadá to dobře ;) jinak dohrál sem hell yeah! ale pořád nemůžu vyhrát ten zkur***** jackpot!

btw hamagen přidej si mě na psn, už sem ti to poslal tak to potvrď

E: Hell Yeah! dohráno - 100% konečně!!!!

Upraveno uživatelem nepster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Offtopic je hlavně to, co jsi tady teď předvedl ty. Když někdo napíše takovou blbost, musí to něčím podložit.

P.S. příspěvek nad tebou se necituje.

Romíku, vzhledem k komu, že jako moderátor bys měl znát pravidla fóra, je lepší tě citovat, abys věděl, že je vzkaz určem i pro tebe (pánešek je ješita?).

PS: Místo abys na fóru dělal svou práci a offtopic řešil, sám k tomu přispíváš a když vás to jako adminy a moderátory řešit nebaví, raději zavřete téma, viď? viz 3 zrušená témata k BF3 během jednoho roku...nechápu co má společného větší obliba PS3 nebo Xboxu v tématu PSN/PS+??? Howgh

PS Store je naštěstí docela rychlej a nový funkce jsou dobrý, možná je tam moc velká propagace zavedených a nejprovařenějších sérií na úkor menších her, ale kdo hledá najde, že.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z jakého zdroje jsi čerpal? Buď konkrétní.

treba z toho, ja skyrim uz nejaky ten cas nesleduji,ale tady je jasny priklad,jak je ps3 pozadu. http://www.neoseeker.com/news/19980-skyrim-patch-17-is-all-bug-fixes-16-content-for-ps3-players/ + to opozdene dlc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

headhote on nereagoval na tebe ale na dirta s tvrzenim ze je PS3 popularnejsi jak xko

edit: včerá vyšel nový trailer God of War: Ascension MP a na konci je psaný coming soon pro PS+, jinak celkem jsem zklamaný z toho battle royal je to strasne neprehledné, hodně tam chybí soupis pohybu a utoku jak je tomu treba v mortal kombat a celé mi to příjde ujete, ale určitě se najde dost lidí kterým se to bude líbit

Upraveno uživatelem seth123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro jistotu sem dávam odkaz na oficiální PS blog pro Evropu

http://blog.eu.playstation.com/

poslední dobou tu je víc a víc lidí co neví kde hledat nejaktuálnější info :) Odtud jsou i nejčerstvější informace o tom co bude každý měsíc free na PS+

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

dnes jsem si pořídil PS+. Je mi jasné, že poté, co si PS+ neobnovím, stažené hry nepůjdou spustit. Co by mne však zajímalo je, zda-li mi v pořádku zůstanou nahrané trofeje. Logika mi říká, že ano, ale raději se pro jistotu ptám. Hra pro mne ztrácí cenu, jakmile nahraji veškeré trofeje. Proto doufám, že mi tam trofeje zůstanou i po případném neprodloužení PS+.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

dnes jsem si pořídil PS+. Je mi jasné, že poté, co si PS+ neobnovím, stažené hry nepůjdou spustit. Co by mne však zajímalo je, zda-li mi v pořádku zůstanou nahrané trofeje. Logika mi říká, že ano, ale raději se pro jistotu ptám. Hra pro mne ztrácí cenu, jakmile nahraji veškeré trofeje. Proto doufám, že mi tam trofeje zůstanou i po případném neprodloužení PS+.

Trofeje ti zustanou i když ti vyprší plusko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu