Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To je hamagen jedinej kdo tady čte ps blog ? bože, chápu že to je pro vás to nejjednodušší sem něco napsat a počkat si na odpověď, ale jiní ji pro vás taky musí nejdřív najít.... http://blog.eu.playstation.com/ !

k tomu fw, nevim proč ale do teď to po mě update nechtělo a píše mi to že mam pořád aktuální :( (ano jsem připojený k internetu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je hamagen jedinej kdo tady čte ps blog ?...

Ono je to občas těžký... ne každý má angličtinu na nějaké úrovni aby si to četl, další věc je pak že člověk si "přelouská článek" ale už pak kašlou na komentáře... ono v komentářích a odpovědí na ně od zaměstnanců sony je mnohdy víc infromací jak v článkách

například: nové info o hrách na říjen pro ps+ se dozvíme mezi 27-31. říjnem. nová dávka bude ale na store až 7.října. To samé se týká bližších informací ohledně pro PS+ na Vitu, s tím že Se ho na 100% dočkáme během listopadu.

Jinak dost lidí na na blogu stěžuje Chrisovi a Jawadovi na ten sing star v XMB. Jawad na to odpověděl že děkuje na feedback, že to předá dál a uvidí co se s tim dá dělat. Dnes Chris odepsal že se uvažuje nad tim že se to předělá na downloadable app v store. Po tom co tam někdo za-argumentoval že tam rovnou natvrdo mužou prsknout i DCUO a DUST/EVE Online ještě odepsal, že toto už bere jako pádný argument porovnání, do týdne prý podá info.

Odkazy na tu konverzaci hledat nebudu...sorry ale čas na to nemam :)

Všem co mají angličtinu na nějaké základní úrovni (google dopomůže) doporučuju se na blogu obča szapojit do diskuzí... jelikož tam diskutuje stabilne 6-12 lidí (víc fakt ne) tak maj poměrně vysoký slovo, občas se dá z komentů vydindat i co bude následující za hry.... ted třeba je prozrazeno že hry co jsou v halloween sale nebudou přehozeny do PS+, takže žádný dead island nebo dead rising :) AC: Relevation naopak vypadá na horkýho kandidáta na Game of the Month.

Pak se taky něco psalo o Payday... ale to mělo bejt tenhle měsíc a nějak to zatim nedopadlo... takže očekávam v listopadu...

Upraveno uživatelem Hamagen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak update už mam.... vadí mi jen v xmb menu singstar (ne to že tam ta hra je, ale to umístění) a taky nechápu proč sou ty trofeje tam kde sou...

singstar je celkem v pohodě :D přítelkyně už zpívala... :D jen je dost na nic jedna písnička za 36,- a pack po 5ti za 170,-...no co se dá dělat... myslíte že to půjde kupovat na psn na 2 sloty? asi by mělo jít, ne? nešel by do toho třeba někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...myslíte že to půjde kupovat na psn na 2 sloty? asi by mělo jít, ne? nešel by do toho třeba někdo?

Nelze to kupovat na dva sloty. Jelikož sony získala pro tuto hru originální singly bez úprav, zavázala se dodržovat licenční práva vydavatelů, všechny písničky jsou přímo vázány na konzoli (ano čtete správně, konzoli, ne účet) aby nebylo možné je kopírovat, a tak podobně. Ve chvíli kdy vám odejde konzole a koupíte novou, musíte se obtěžovat kontaktovat podporu Sony, aby vám licenci na písničky ze singstar přehodila z konzole na konzoli. Takže v jednej věte: Ne, nelze využít koupě na dva sloty na psn.

Jen dodam, Sony Computer Entertaiment neni Sony Music (vydavatel hudby), takže musí se Sony Music vyjednávat uplně stejně, jako jakýkoliv jiný subjekt mimo koncern Sony

Jako další možnost jak jinak získat písničky, je si koupit přímo SingStar hru, tato aplikace je kompatibilní i s nosičema pro PS2.

Upraveno uživatelem Hamagen
překlepy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ja natesenej na novej store zapnul PS3 60GB odmacknul polozku Store v menu a PS3 vesele zapipala a vypla se za staleho blikani cervene ledky. OK zapnu PS3 opet odmacknu Store a stejna situace :? takze treti pokus s tim ze jsem nejdriv zapnul hru kterou jsem hral cca 5min a zadny problem takze opet odmackavam Store ktery konecne zacne stahovat svuj update ale po instalaci kdy by mel obchod naskocit opet pipani a konec. Znovu tedy zapinam PS3 ktere nechavam bezet cca 5min pote znovu spoustim hru a zadny problem tak tedy odmackavam Store a vesele pipani a konec death od te doby PS3 nejde zapnout... klasika ylod (zelena zluta a nasledne cervena led) :cry:

PS3 je necelej pul rok stare zapnute max 10hodin tydne :?

no nevim co ti k tou napsat, tvoje ps3 asi právě umřelo...btw špatná sekce... upřímnou soustrast :(

Jak se ted v tom novym store zadava redeem code? Jako vsech 12 znaku dohromady bez "-"? Stara verze to mela lepsi (3 na sobe nezavisla policka)

řekl bych že bez mezer...

E: od 25.10. do 7.11. jsou na ps store halloweenské slevy (případně tady)... tak se chci zeptat jestli tady není někdo, kdo by bral něco na půl, mě bude nejspíš zajímat inFamous – Festival of Blood (135,-) a možná I Am Alive (270,-) a Tom Clancy’s H.A.W.X 2 (405,-)

díky ;)

Upraveno uživatelem nepster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro zajímavost, včera konečně byl spuštěn PS+ obsah i pro hráče z Japonska (do ted PS+ na japonských účtech nebyl možný). Říkam to jen pro zajímavost že k PS3 hrám dostali i jednu PS Vita hru a tři PSP hry.

Co dostali?

  1. SUMIONI Demon Arts (Vita)
  2. Fatal Fury (PS3)
  3. Crazy Taxi Double Punch (PSP)
  4. Sonic the Hedgehog (PS3)
  5. LocoRoco (PS3)
  6. INFLUENCE (PSP)
  7. God of War HD & God of War II HD (PS3)
  8. Saru! Get You! Pipo Saru Senki (PSP)
  9. Everybody's Putter Golf (PS3)
  10. Ratchet & Clank Future Gaiden Secret Treasure of Pirate Dark Water (PS3)
  11. Lemmings (PS3)

pro evropské hráče asi nic co by nadchlo... ale pro asijské to je slušná dávka jejich stylu zábavy

zdroj: http://www.senpaigamer.com/sony-vita/playstation-plus-service-starts-november-japan-here-first-11-free-titles-members-10252012

dávam to sem jen tak pro zajímavost :) určo se někdo najde kdo takovou informaci rád bude vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem zvědav co dají za obsah na vitu pro evropské gamblery

jo to sme dva. já si ted koupil vitu jak byla v akci v tesku (Wifi verze za 4999) jak sem už psal v topicu pro cenový akce.. a sem bez vita her protože stále čekam co bude tenhle měsíc v plusku pro vitu :) ( myslim si že tam bude wipeout...)

Takže zatim se pachtim s Montezuma Tresure co je free (předělanej Bejeweled) a s PSP hrama co mam koupený pro pspčko :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta akce v tescu ještě trvá? Jen pro příklad z ps+ mám hru saint row 2, pokud by vycházela i na vitu (určitě nevychází, ale tahla hra mě nějak napadla první ;-)) mám jí "grátis" v ps3 a i v ps Vita v rámci her z ps+? Dík za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta akce v tescu ještě trvá? Jen pro příklad z ps+ mám hru saint row 2, pokud by vycházela i na vitu (určitě nevychází, ale tahla hra mě nějak napadla první ;-)) mám jí "grátis" v ps3 a i v ps Vita v rámci her z ps+? Dík za odpověď

ano je to tak, jestli je to minis nebo ps one hra. některé tituly ale podporují crossbuy ps3+vita (motorstorm, pure chess)

Upraveno uživatelem valis1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta akce v tescu ještě trvá?

Akce byla do 24.10.

Jen pro příklad z ps+ mám hru saint row 2, pokud by vycházela i na vitu (určitě nevychází, ale tahla hra mě nějak napadla první ;-)) mám jí "grátis" v ps3 a i v ps Vita v rámci her z ps+? Dík za odpověď

pokud je nějaká hra na PS3 a Vitu každou si musíš zaplatit zvlášt, existuje vyjímka tehdy, pokud hra podporuje tzv. Cross-buy, v tom případě stačí koupit na jedné platformě, a na druhé je automaticky zdarma. Jako příklad uvedu Wipeout HD / Fury pro PS3. ten kdo ji má koupenou, a zároven si koupí Wipeout pro Vitu, má DLC HD / Fury na vitu zdarma. Seznam cross-buy her určo najdeš na googlu.

V rámci PS+ her máš zdarma dané hry přez všechny platformy pokud daná hra na té platofmě jde spustit. Taky příklad: Na PS+ byla k stažení hra Super Stardust pro psp. tato hra lze hrát na PS3, PSP i Vita. takže jí mam na všech třech platformách. To samé Minis hry Hungry Giraffe a Farm Frenzy

Upraveno uživatelem Hamagen
dodán příklad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čtu si příspěvek od tebe co jsi psal předtím. Teď se ještě neví, který hry budou takto nabízeny? Případně i jen hry pro vita. Na vše se čeka až Sony příjde s tím seznamem. Chápu to dobře?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, super teď tomu rozumím. Hlavně mě zajímalo cross buy.

dík

Akce byla do 24.10.

pokud je nějaká hra na PS3 a Vitu každou si musíš zaplatit zvlášt, existuje vyjímka tehdy, pokud hra podporuje tzv. Cross-buy, v tom případě stačí koupit na jedné platformě, a na druhé je automaticky zdarma. Jako příklad uvedu Wipeout HD / Fury pro PS3. ten kdo ji má koupenou, a zároven si koupí Wipeout pro Vitu, má DLC HD / Fury na vitu zdarma. Seznam cross-buy her určo najdeš na googlu.

V rámci PS+ her máš zdarma dané hry přez všechny platformy pokud daná hra na té platofmě jde spustit. Taky příklad: Na PS+ byla k stažení hra Super Stardust pro psp. tato hra lze hrát na PS3, PSP i Vita. takže jí mam na všech třech platformách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano pokud si hru koupíš tak ti zůstane i po vypršení, ale pokud si jí stáhneš jako free, tak ne-e

mne poucovat o psn+ nemusis, uz jsem na toto tema pred rokem psal hodne prispevku;) Mozna sis nevsimnul otazniku. Peace

to kkuubbaas: bohuzel ji nemam cas hrat. Uvidime az s kamosema dohrajem re6,tak se asi na ni vrhnem. Mel jsem doma promo a chvili ji hral,ale uz to nema s re. Ale je fajn zabit RE postavy:) hlavne leona

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu