Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

jak píše Rocky, takto to lze udělat, ale už minule jsem si všiml, že po update PS+ se mi XMB menu v sekci, kde jsou ikony PSstore a Whats new? (nejsem teď u PS3) přibyla ikonka žlutého pluska, po kliku na něj se něco přechroustalo, hodilo mě to rovnou do store a Crysis a Ratchet tam byly hned zdarma, ikona PS+ v XMB poté zmizela a objeví se zase po dalším update PS+, po včerejšku je to ověřené na 100%, to je zřejmě ta informace, že máme platné plus pro nově přidaný obsah. Zkuste to taky někdo prověřit a dejte info..

ta ikona je v menu pořád, ale jen pokud nejsi přihlášený na ps+ účtu...nebo ještě předtím (když zapneš ps) než se ti to stihne přihlásit do psn...po přihlášení zmizne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

soráč, překouk jsem se tady http://www.ign.com/articles/2012/11/07/this-week-on-the-psn-110612, jedná se jen o slevu ma Portal 2:( přání bylo otcem myšlenky...

Ty ale já jsem dneska tak ve 2h ráno videl na us store 100% u portalu žlutě free....

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim mam takovej problem stahl jsem si Crysis 2,všechno v poradku nainstaloval zvolil češtinu a chvilku hral.pak jsem vypnul a šel spat a dnes rano jsem chtel pokračovat ale je to samo od sebe v EN a ja nemužu proste přijit nato kde se nastavuje jazyk.Moc dík za pomoc uz jsem prošel cele menu a nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim mam takovej problem stahl jsem si Crysis 2,všechno v poradku nainstaloval zvolil češtinu a chvilku hral.pak jsem vypnul a šel spat a dnes rano jsem chtel pokračovat ale je to samo od sebe v EN a ja nemužu proste přijit nato kde se nastavuje jazyk.Moc dík za pomoc uz jsem prošel cele menu a nic.

mě se ti to stávalo s BD verzí, tak zkus jestli to není stejné. když jsem jazyk nevybral hned na úvodní obrazovce při spouštění, naládovala se mi EN verze a musel jsem restartovat hru a čekat na začátku u toho, abych vybral CZ, ve hře jsem na to nepřišel. je to už před rokem a půl, ale matně si vzpomínám, za vyzkoušení nic nedáš...

Rowane, jestli to free nebylo jen na trial...ale už maj amíci taky novej eshop, jen v japonsku ještě jedou na starým...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jako reinstal to přeci nebudu kuli přehozeni jazyka vymazavat hru a zase ji znova stahovat ne??to jako nejde jinak?ja to nechapu proč se to vubec stalo.muže me někdo pomoci?

při každém spuštění se tě to ptá na jazyk, tak musíš být rychlý a najet na češtinu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechce nekdo slevovy kod na Gotham City Impostors? Normalne hru na Storu nejde koupit, ale s timto kodem ano, bude hra vam stat 3.99 libry coz je zhruba 130Kč, nvm jestli jde na CZ uctu. Jelikoz ted je moznost nabit PSN penezenku pomoci Paypalu, takze pokud ma nekdo zajem at mi pise. Dam mu ho zadara.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se potom neptej :D a aj je stejne lepsi...

ne, bf3 opravdu neni zdarma :D je to full game ale jen na hodinu - trial

tak jak my vysvetliš tohle dal jsem stahovat bf3 potom jsem to asi po hodině vypol zapol jsem to druhej den a koukam začalo stahovati tam kde to skončilo a zajimavé je že ted mam u bf3 purchased preloženo do češtiny KOUPIL žeby další chytrolín kterej neví co je ps+

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím to stáhnout ala asi to bude tak jak říkáš ahoj všem a moje omluva

Edit: aspoň mi dejte typa jak zjistím které hry samozřejmě plně sou daní měsíc k dispozici dik

Odesláno z mého ST15i pomocí Tapatalk 2

Upraveno uživatelem figycom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu