Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak podle komentářů jak psal jeden na blogu by to mohlo vypadat nějak takto....

#4 One Piece Pirate Warriors

#5 Sleeping Dogs

#6 MOH: Warfighter

#7 NBA2K13

#8 Most Wanted 2

#9 LBP Karting

#10 Unfinished Swan

#11 Hitman Absolution

#12 Far Cry 3

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak kdyz treba FC3 bude za 990,tak furt pro dva je to levne

to určitě, zase placka se dá po dohrání prodat, ale já jak už mám PSN účtů pro koupi ve dvou (dřiv v 5ti) moc a v PS3 je musím už mazat, což mě nebaví, taky 80GB HDD pro digitální verze her není to nejlepší, že:)

což mě přivádí opět k myšlénce, jestli by se nenašel spolehlivý hráč s podobným herním zaměřením jako já pro založení účtu pro společnou a průběžnou koupi her ze Store, pro začátek, co mě tak napadá, mám zálusk např. na Killzone HD, Okami HD, Mass Effect 1, Quantum Conundrum, Gotham City Impostors nebo Oddworld: Stranger's Wrath...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normalne z hledani otevres limbo, nalevo je obrazek hry, pod tim je Koupit a pod tim stahnout free trial (nebo demo, ted nevim..) chtel sem ti to vyfotit ale vzhledem k tomu ze uz mam nainstalovanou full verzi, tak to tam nemam...

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hráli ste už někdo Limbo? V jakym levelu ste dostali první trofej? Já sem asi v půlce a zatim žádná...dřív sem hrál demo (takže sem trofeje neměl) a teď pokračuju v tý uložený hře....nemůže se stát že to te´d musím hrát od začátku kvuli trofejím?

Eomluvám se za doublepost...:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hráli ste už někdo Limbo? V jakym levelu ste dostali první trofej? Já sem asi v půlce a zatim žádná...dřív sem hrál demo (takže sem trofeje neměl) a teď pokračuju v tý uložený hře....nemůže se stát že to te´d musím hrát od začátku kvuli trofejím?

Eomluvám se za doublepost...:roll:

http://www.ps3trophies.org/game/limbo/guide/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu