Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

ja ps+ nemam, jeste me to nepresvedcilo...porad tady hraje strasnou roli fakt, ze kazdou ps3 originalku muzes po tydnu prodat za 80% ceny a jedes dal (viz bazar a po tydnu dohrany far cry 3) takze mesicne na hry vazne 3k nepotrebujes a sam to vis (ja vim, zni to dobre to tak rict, navic, kdyz jsi student), ale far cry uz se da sehnat za 800,- a most wanted je na aukru dokonce za 600,- a obe to jsou ani ne mesic stare hry

taky z vas trochu citim alibismus (ale to je mozna tim, ze jste tady vsichni mlade rocniky) ohledne her zadarmo...treba ten vanquish byste si nikdo nekoupili, ale kdyz je zadarmo, tak je to najednou supr!? :) uz cekam prispevky, ze to nekdo stahl, ale nevi, jestli ma cenu to vubec hrat...lol

nechci se hadat, jen mne prijde, ze si tady dost casto lžete sami době do kapes...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak souhlasim s tebou, ale je pro mě daleko snažší zaplatit 520Kč za roční + a mít aspoň co hrát, než si koupit jednu hru na 2 měsíce .. jo, koupíš za 1300, prodáš za 800, nebo koupíš za těch 800, ale pak zase znova šetřit na další hru:(.Já na tom PS3 ani na Xboxu stejně moc nehraju, ale nemusí se mi tady na to přece prášit .. a než dávat ty neskutečný peníze za hry, to si radši koupim benzín a prolítám to na motorce a zaplatím zlomek (520Kč) a zahraju si starší tituly, nebo Bčkový hry :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to beru tak ,ze kdyz si koupis rocni PS+ bez slevy a mate to dva tak te to vyjde na nejakych 55Kc na mesic a to je podle me zanedbatelna castka. Navic jak rikas ty kejsi ,ze si koupis hru a prodas tak stejne prodelas aspon kazdopadne na postovnem , coz ti dela tech 50Kc a to mas jen za jednu hru..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to beru tak ,ze kdyz si koupis rocni PS+ bez slevy a mate to dva tak te to vyjde na nejakych 55Kc na mesic a to je podle me zanedbatelna castka. Navic jak rikas ty kejsi ,ze si koupis hru a prodas tak stejne prodelas aspon kazdopadne na postovnem , coz ti dela tech 50Kc a to mas jen za jednu hru..

Seš blázen? :D koupíš za 1299 a prodáš za 1000, možná o trošku víc když narazíš na nějakého "blbce" nehledě na to, že mi teď přijde, že hry padají s celou daleko víc kvůli Online Passu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžu nereagovat. Samozřejmě hry nedostáváme zadarmo, dostáváš je za paušální poplatek, je to služba, asi jako kdy si předplácíme internet.

Tvrdit, že se tě PS+ neoslovilo je OK, každý máme nějaký názor. Rozhodně se svého názoru drž. Ale promiň tvrdit, že tu cítíš "alibismus" a že je to služba pro mladé ročníky, to je podle mě hloupost. Já si naopak myslím, že PS+ je super i pro starší ročníky a to hlavně proto, že já už třeba dnes nemám potřebu honit každou novinku, tak jako v minulosti, protože prostě nemám čas na to je hrát. A když potom hru, která už je třeba rok nebo dva stará dostanu v rámci předplatného, tak je to pro mě prostě bomba.

Kdo tvrdí, že Vanquish je super, protože je "zadarmo" tak má zkrátka pravdu! A víš proč, protože takovouhle hru bych si skutečně taky nikdy nekoupil, ale protože ji máš v rámci PS+, tak ji vyzkoušíš a zjistíš, že je to vlastně dost dobrá hra, která prostě zůstala ve stínu dnešní bohaté konkurence, věnuješ takové hře dvě tři hoďky, možná ji dohraješ, možná ne. Ale každopádně nemáš potřebu se vztekat, že jsi za ni vyplázl 1200, jako za novinku a že to za to nestojí, nebo její kvalitu nutně porovnávat s její cenou.

Zkrátka a dobře mi přijde PS+ super v tom, že se dostanu k hrám, které bych opravdu nekupoval, ale to prostě automaticky neznamená, že jsou to hry špatné. Takový je můj pohled na věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seš blázen? :D koupíš za 1299 a prodáš za 1000, možná o trošku víc když narazíš na nějakého "blbce" nehledě na to, že mi teď přijde, že hry padají s celou daleko víc kvůli Online Passu.

musis umet nakupovat,chce to praxi vedet, co je hot zbozi. Ja vetsinou nakupuju nove hry a prodavam za stejnou cenu nebo drazsi a jeste k tomu ziskam bonusy,ktere taky prodam dal,takze vicemenne na nakupu nove hry vydelam a jeste si ji zahraju.

Jinak pokud jsi student,tak i presto jednou rocne mas vanoce nebo narozeniny a rodice ti radi daji par stovek na psn+ a tvuj problem je vyresen, a kazdy mesic si neco zahrajes a klidne si muzes huntit trofeje.

Ja jsem si vcera koupil vitu,protoze vicemenne si na nic nemusim kupovat zadne hry,protoze budu mit kazdy mesic diky psn+ vzdy neco hrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve vanocni 12ti deni nabidce vypada, ze bude Hitman (Absolution). Verite, ze bude take s 50% slevou, jako ostatni hry v nabidce?

moc tomu neverim,ze bude 50%,ale s psn+ slevou by se k tomu mohl alespon priblizit. Tak i tak by mel byt snad nejlevnejsi na trhu a pri nakupu dvou osob, super cheap. Cekam vicemenne na Far Cry3. LBP karting asi kupovat nebudu verim,ze se objevi nekdy zdarma na psn,jako predchozi dva dily

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem zvědavej na to Far cry3 a most wanted (jestli tam bude), pokud by byli za nějakou lepší cenu, tak do nich půjdu. No uvidíme, ale pochybuju, že by ty hry byli o 50% levněji.

tak most wanted by bylo super,kdyby pri koupi na psn fungovala i na vite, tak bych do toho sel

edit: Tak jsem si to nasel,ale tyka se ten cross koupe pouze na psn a ne na diskovou verzi.

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PlayStation cz/sk

Sony oficiálně spustila Playstation Store na PC! Inu spustila... aktuálně to jaksi nefunguje a zdá se, že má tradiční výpadky (uživatelům Opery se navíc ani nespustí)

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/

Nově budete moci nakupovat všechen PS3 a PS Vita obsah rovnou přes PC. Hry si pak jen stáhnete přes Download list. Stejně tak půjde snadno dobíjet peněženka nebo si upravit svůj PSN účet.

Bohužel ale zatím jediné co funguje je právě přihlášení a správa vlastního účtu :)

https://account.sonyentertainmentnetwork.com/login.action

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musis umet nakupovat,chce to praxi vedet, co je hot zbozi. Ja vetsinou nakupuju nove hry a prodavam za stejnou cenu nebo drazsi a jeste k tomu ziskam bonusy,ktere taky prodam dal,takze vicemenne na nakupu nove hry vydelam a jeste si ji zahraju.

Jinak pokud jsi student,tak i presto jednou rocne mas vanoce nebo narozeniny a rodice ti radi daji par stovek na psn+ a tvuj problem je vyresen, a kazdy mesic si neco zahrajes a klidne si muzes huntit trofeje.

Ja jsem si vcera koupil vitu,protoze vicemenne si na nic nemusim kupovat zadne hry,protoze budu mit kazdy mesic diky psn+ vzdy neco hrat.

Tak to se se mnou vsaď o budoucnost země, že by mi nikdy na hry nedali ani korunu :) . Nikdy mi na hry nepřidali, a ani to po nich nechci, je to moje záliba, platí mi toho dost a ani by mě potom ty hry nebavily, kdybych je měl "zadarmo" ... jinak pokud bude FC 3 za 50%, tak kupuju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Headhot co to meleš prosimtě? :D hot zboží? :D píšeš jak bys obchodoval s ropou... Každej asi ví co jen na trhu nového tzn "hot"...

A to že si hry kupuješ a potom prodáváš ještě dráž ani nebudu komentovat, nechápu lidi proč to dělaj, jen aby si vydělali na tom že si zahrajou hru, lol....

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hot zbozi znamena o ktere je nejvetsi zajem a vis,ze si ho lidi proste koupi vzdycky jedno za kolik. MOH,COD atd. Jinak to delaji vsichni obchodnici, levne koupis v UK,Ebay,HK zahrajes si neco a zbytek prodas. Tady se nejedna o nakup jedne hry,ale o trosku vetsi objem;)(podstupujes riziko,ze ti proste doma zbyde hodne her) Vzdycky na tom vydelaji zakaznici. To ze jsi hru koupil pri bleskove akci za 599 (protoze pravidelne sledujes vyvoj cen atd) a pak to prodas za 699-799, kdyz vsichni ostatni to maji za 899 a vice, my prijde docela fer.

Je to uz bohuzel offtopic,toto, netyka se tematu,ale musel jsem reagovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sry ja vychazel z tohoto článku. Sony by se měla nad sebou zamyslet celkem velký krok dopředu a není o tom žádná kampaň ani na PS3 to není nijak zviditelněné :(

http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=sony-spustila-webovou-verzi-playstation-store-172270

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

btw. jak je to s tim paypalem,ja jsem nikde nenasel moznost ho pouzit. docela by se to hodilo,protoze paypal by slo snad konecne zaplatit jpn a usa ucet. Na vitu by se to strasne hodilo,kdyz tam jsou vyborne hry,co u nas vyjdou buhvi kdy. Staci odkaz, Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že PayPal bude fungovat jen když k němu bude přidaná kreditka s americkou adresou, tak jako tomu je např. u iTunes store.

ja mam paypal jak s ceskymi korunami,tak i s americkym dolarem

akorat potrebuju najit,kde ta moznost je, snad to najdu nekde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu