Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

....docela by se to hodilo,protoze paypal by slo snad konecne zaplatit jpn a usa ucet. Na vitu by se to strasne hodilo.....

plnej souhlas... kup si jako já na ebay 50 nebo 20 USD kod, zaplatis paypalem dobijes do us uctu, pripadne tam sou i japonsky kody.. samozrejme kdyby to slo primo tak nepreplatis jako na ebay, ale neni to tolik.. radove 5-10% k ceně kodu... vuci eu to porad bejva znacne zajimavejsi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

sou tu za 51 :) http://www.ebay.com/itm/Playstation-network-50-US-CODE-DIGITAL-DELIVERY-/181036937202?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2a26a46ff2

ač mi neni lehce jasny jestli to je tak ze zaplatis 51 a pak to jen vyzvednes nekde kde stoji 58 nebo... pac jinak to nedava smysl...

pripadne bych se to nebal koupit na amazonu..

http://www.amazon.com/Sony-Playstation-Network-Card-Online/dp/B004RMK4P8

či komplet nabídka

http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss?url=search-alias%3Dvideogames&field-keywords=Playstation+Network+Card

Price: $49.99

staci si udelat us account na amazonu coz neni problem google poradi.. platebni kartu neresej ze neni us,.. pripadne si koupis gift kard na us amazon a tim to regnes...

Upraveno uživatelem aaischa
amazon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://account.sonyentertainmentnet...m/login.action tohle pouzivam uz pres rok

A store na PC uz mi normalne taky funguje mam CZ ucet

na CZ účtu to není PS Store, ale pouze sekce Download, Wallet apod., ale nakupovat se zatím nedá, ne? Na PC se dá zatím nakupovat pouze přes Media Go na PSP (Vitu nemám, nevim), ale rozhodně možnost Store na PC uvítám.

hot zbozi znamena o ktere je nejvetsi zajem a vis,ze si ho lidi proste koupi vzdycky jedno za kolik. MOH,COD atd. Jinak to delaji vsichni obchodnici, levne koupis v UK,Ebay,HK zahrajes si neco a zbytek prodas. Tady se nejedna o nakup jedne hry,ale o trosku vetsi objem;)(podstupujes riziko,ze ti proste doma zbyde hodne her) Vzdycky na tom vydelaji zakaznici. To ze jsi hru koupil pri bleskove akci za 599 (protoze pravidelne sledujes vyvoj cen atd) a pak to prodas za 699-799, kdyz vsichni ostatni to maji za 899 a vice, my prijde docela fer.

Je to uz bohuzel offtopic,toto, netyka se tematu,ale musel jsem reagovat.

headhote, ty tu radíš hráčům, aby obchodničili a můžou mít hry ještě levněji:) jsem hráč, ne handlíř (bez urážky, jo?:)) ceny ale sleduji na aukru, levně koupím, zahraju a prodávám zásadně levněji než jsem koupil, ale často kupující přihodí víc, páč jsem solidní a nevoje.bávám, ale živit se tím nechci, tudy cesta většiny hráčů nevede...ale je to zajímavá diskuse.

Jinak PS+ začalo být super, za prodej BD, které se tam objevily a měl jsem je doma netknuté, jsem utržil na předplatné na dva roky dopředu a dalších X her, které jsem ještě nehrál, k tomu...u mě Plusko dobrý.

Upraveno uživatelem Readdy_B
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Readdy_B jen jsem poukazal, co je mozne. Nemam rad breceni,protoze jsem student nemam na to. Vzdycky jsou cesty,jen clovek nesmi byt liny. Mne bejvala obrala taky o vsechno a zacal jsem uplne od nuly a nejaky ten mesic jsem jedl jen spagety. Nasel jsem cesty, jak si zahrat a jeste za to neplatit a slusne si privydelat. Mame tu volny trh, zalezi na kazdem z vas,jak se tomu postavite.

Jinak hry hraji odjakziva a nektere i zavodne + organizuji turnaje v Tekkenu,SC5,SSF4AE. Pristi rok se budu prezentovat na http://worldgamecup.basgrospoing.fr/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Readdy_B jen jsem poukazal, co je mozne. Nemam rad breceni,protoze jsem student nemam na to. Vzdycky jsou cesty,jen clovek nesmi byt liny. Mne bejvala obrala taky o vsechno a zacal jsem uplne od nuly a nejaky ten mesic jsem jedl jen spagety. Nasel jsem cesty, jak si zahrat a jeste za to neplatit a slusne si privydelat. Mame tu volny trh, zalezi na kazdem z vas,jak se tomu postavite.

Jinak hry hraji odjakziva a nektere i zavodne + organizuji turnaje v Tekkenu,SC5,SSF4AE. Pristi rok se budu prezentovat na http://worldgamecup.basgrospoing.fr/

souhlasím, jedna z možností to určitě je, já se ze sportu snažím nakupovat hry kolem 200 Kč, mám pak dobrý pocit, že nerozhazuji a tím, jak spíš řeším potomstvo, jak jim dát nažrat (a jejich vyčů.raná přáníčka - jeden AC3, druhej BO2 k vánocům), nejsem ochoten dát za hry vyšší částky, ale taky nechci trávit čas rozesíláním zásilek.

Tvou aktivitu kolem her kvituji s povděkem, až bude turnaj v Tekken 2, napiš, opráším své 10ti kombo s Baekem:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSN na PC již funguje, sám jsem si takhle na zkoušku stáhl DLC do GT5.

Každopádně o tom, že by mělo fungovat PP pro placení jsem nikde oficiálně neviděl? Tak nevím kde jste to vzali, že by to mělo jít? Kdyžtak prosím zdroj, díky.

Edit: Trošku jsem googloval a našel :) Ale na CZ účtu tuto možnost bohužel nemám.

Edit2: Tak potvrzuji, že na US účet si mohu přidávat peníze přes Paypal ;)

Upraveno uživatelem tekken90
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nice, parada, fakt to jde pouze na usa. Diky Tekken
kde to tam je ? nemuzu to najit, kdyz dam wallet mam tam jen credit card a redeem code :( podle printscreenu tam ma bejt i paypal.. a ja nemam :( usko mam pouzival sem us kody i us rocni predplatny...

Moje chyba, popletl jsem si email, jelikož mám na konzoli ještě UK a US účet a když jsem to teď zkoumal, tak Paypal mám právě u UK účtu. Omlouvám se za špatné info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejvíc to ale kazí asi tohle.. čili pro nás žádný řešení co se bude týkat us a uk či jp accountů

Please note that your PayPal™ account must be registered in the same country as your Sony Entertainment Network account. For example, if your Sony Entertainment Network account was set up in France, you will only be able to use PayPal™ if your PayPal™ account billing address is also in France

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

až to vyzkoušíš řekni jak si dopad.. případně se daj koupit ověřený účty atd.. ale to je fakt nouzovka.. videl sem je za cca 5-10doláčů..

a za transakce

0 – 70 000,– 3,4% + 10kč,– paklize jde o penize placene platebni kartou ...

u poslani penez ktery byly nabyty prevodem to mozna bude jinak..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele nešel by někdo na půl do Medal of Honor? Teď je za 50% ceny a PS+ ještě dalšícj 10% sleva....

A nenašel by se někdo na společnou koupi jestli bude v tý akci od 21.12. Hitman absolution??

Klidně koupim...

A ještě jedna otázka, nevíte vo je to za hru s číslem 8 v té akci? Díky

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele nešel by někdo na půl do Medal of Honor? Teď je za 50% ceny a PS+ ještě dalšícj 10% sleva....

A nenašel by se někdo na společnou koupi jestli bude v tý akci od 21.12. Hitman absolution??

Klidně koupim...

A ještě jedna otázka, nevíte vo je to za hru s číslem 8 v té akci? Díky

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

zde mas odkaz, melo by to sedet na 90% http://ps3.novinky.org/view.php?cisloclanku=2012120004

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, diky ;) Nechce se mi věřit že sony dává docela neuvěřitelné slevy na nejnovější tituly...

Haha lituju těch co dostanou ps3 na vánoce ;D

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

otcove uz davno hraji na ps3,jeste nez je deti rozbali o vanocich;) Akorat zalezi,jestli je to napadne koupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu