Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak jsem se po nekolikaletem odmítání stal členem psn+ a zatím rozhodně za ty peníze doporučuju :)

Btw psn+ je podle mě nesmysl dělit jelikož pokud to není na main účtu tak je to zbytečné a pokud se dohodnete na main úctě tak se budete muset i domlouvat kdo bude hrát jelikož oba připojení být nemůžete....a hry které koupíš-stahnes na psn+ tak ti na jiném úctě nepůjdou, klasické sdílení jak tomu bylo dříve nebo je nejde....

Odesláno z mého HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se po nekolikaletem odmítání stal členem psn+ a zatím rozhodně za ty peníze doporučuju :)

Btw psn+ je podle mě nesmysl dělit jelikož pokud to není na main účtu tak je to zbytečné a pokud se dohodnete na main úctě tak se budete muset i domlouvat kdo bude hrát jelikož oba připojení být nemůžete....a hry které koupíš-stahnes na psn+ tak ti na jiném úctě nepůjdou, klasické sdílení jak tomu bylo dříve nebo je nejde....

Odesláno z mého HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e pomocí Tapatalk 2

To co pises je holy nesmysl. Hru stahnes na sdilenem ucte a potom ji muzes hrat na vsech ostatnich uctech co v PS3 mas. Jedine o co se pripravujete, pokud nebudete mit na main ucte PS+ je cloud save her, automaticke aktualizace a profilove ikonky (ktere se nesdili na ostatni ucty).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok takže jsem 1300 vyhodil z okna a mohl zaplatit jen 650jo, tak to jsem měl teda mylné informace....

každopádně teda, je podle mě lepší mít +učet na main sam nez se s někým dělit, za rok si to dotyčný rozmyslí že už to nechce a ty budeš muset spolehat na to že to deaktivuje, nebo ho tedy budeš sponzorovat, ale i tak o ty hry prijde jeden druhy nebo pokud si udělaš psn+ s někým jiným na jiném učtě tak oba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok takže jsem 1300 vyhodil z okna a mohl zaplatit jen 650jo, tak to jsem měl teda mylné informace....

každopádně teda, je podle mě lepší mít +učet na main sam nez se s někým dělit, za rok si to dotyčný rozmyslí že už to nechce a ty budeš muset spolehat na to že to deaktivuje, nebo ho tedy budeš sponzorovat, ale i tak o ty hry prijde jeden druhy nebo pokud si udělaš psn+ s někým jiným na jiném učtě tak oba...

tak si pak vytvoříš nový účet s někým jiným, jinak ps+ hru můžeš normálně hrá na jiném účtě, ale nesmíš je hrát zároveň na dvou konzolích pod jinými uživateli, to nejde

edit: ty hry pokud neprodloužíš ps+ ti stejně pak nepůjdou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rowane ty takovej profík na sdílení účtů a uděláš takovou chybu :)

Já osobně sdílim svůj main účet s pluskem s dlouholetym kamarádem kterýmu věřim a je to v pohodě. Sice nemůže využívat autoupload savů do cloudu, autostahování aktualizací atd ale hry v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FAQ PS Plus

Q: Co je PS+

A: Jedná se o nadstavbu již stávající nabídky PSN. Tzn., že není potřeba pořizovat PS+ pro hraní her online, stahování demoverzí, videí apod. Naštěstí vše co bylo dříve zdarma, zůstává zdarma (ano dívám se na tebe xbox live).

V rámci členství PS+ získáte nejrůznější slevy, obsah exkluzivní pro PS+, exkluzivní dynamická témata, avatary, exklusivní přístup k beta testům a hry zdarma.

Kdykoli se nyní přihlásíte do PS+ dostanete 10 her, které se postupně obměňovat. Plánem je vyměnit každý následující měsíc 3 hry ze stávající nabídky. Faktem ale zůstává, že kdykoli se přihlásíte k PS+ budete mít k dispozici 10 her zdarma.

Q: Jak a na jak dlouho lze PS+ pořídit.

A: Lze aktivovat v PS Store. Pořizovací cena je: 1 rok (1299,- Kč) a 3 měsíce (390,- Kč). Lze narazit na občasné slevy, např. na vánoce.

Q: Jsou hry opravdu zadarmo?

A: Ano, jsou za paušální poplatek za PS+ členství (viz výše).

Q: Jak čerpat slevy z PS+ nabídky?

A: Slevy se vám při užití PS+ účtují automaticky, pokud je hra v aktuální slevové nabídce. Totéž platí i u her, které mají 100% slevu, tj. jsou v rámci PS+ zdarma.

Q: Jak často se hry v nabídce obnovují?

A: Každý měsíc, některé nabídky zůstávají po delší dobu. Pro aktuální informace doporučuji oficiální PS3 EU blog (http://blog.eu.playstation.com/category/playstation-network/playstation-store-update-playstation-network-2/).

Q: Jsou hry a věci, které dostanu v rámci PS+ zdarma odemknuté i po vypršení PS+?

A: Převážně ne. Přístup k stáhnutým hrám, které byly uvedeny jako Free v rámci PS+ členství bude zablokován pro vypršení PS+ členství. Toto neplatí pro avatary a Theme stáhnuté v době aktivního členství PS+.

Q: Zablokují se mi i hry, které jsem pořídil v rámci PS+ ale jen se slevou, ne zdarma?

A: Ne. Hry a vše ostatní co pořídíte se slevou v rámci PS+ můžete využívat i po vypršení členství.

Q: Co když členství na pár měsíců přeruším, ztratím tím přístup ke staženým hrám?

A: Ano, viz výše. Pokud ale členství znovu obnovíte, dostanete přístup i k hrám které už jste v rámci PS+ programu stáhli v minulosti.

Q: Nemám prostor na disku a chci vymazat starší stažené hry. Přicházím tím o ně?

A: Ne. Tak dlouho dokud budete členi PS+ můžete znovu stahovat již jednou stažené hry. Vždy je najdete v download listu.

Q: Minulý měsíc byla v PS+ nabídce hra, kterou si chci stáhnout. Členství si ale platím až nyní, kdy v nabídce hra už není. Dostanu se k ní?

A: Ne. Bohužel k hrám z minulého měsíce, které už nejsou součástí aktuální nabídky PS+ se můžete dostat pouze tak, že jste si ji jako člen PS+ stáhly a můžete se k ní kdykoli vrátit prostřednictvím download listu (samozřejmě pouze po dobu trvání členství PS+).

Q: Lze účet, kde je aktivovaný PS+ sdílet jako je tomu u stažených her a DLC?

A: Ano. Jednoduše vytvoříte účet, na který pořídíte PS+ členství a budete využívat veškerou nabídku slev, nebo her zdarma. Následně stačí hru zakoupit/stáhnout na účtu, kde je aktivovaný PS+. Dále se přepnete na Váš main účet, kde hru můžete neomezeně hrát (pochopitelně do vypršení PS+). Jediné o co se tím ochudíte, jsou avatary, které se nesdílí na ostatní profily v PS3, ukládání savu (uloženych pozic her) do cloudu a automatické aktualizace firmwaru PS3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rowane ty takovej profík na sdílení účtů a uděláš takovou chybu :)

Já osobně sdílim svůj main účet s pluskem s dlouholetym kamarádem kterýmu věřim a je to v pohodě. Sice nemůže využívat autoupload savů do cloudu, autostahování aktualizací atd ale hry v pohodě.

ty nevim co me to napadlo :D prostě jsem seděl večer u ps3 a koupil no :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zitra vystrida Virtual Fighter 5 hra Deus Ex: Human Revolution. Za dva tydny cekejte dalsi obmenu a sice za Warhammer 40,000 a Chime Super Deluxe.

Deus Ex: HR vam vezme 8gb z disku.

Jména nových dvou her se dozvíme 17.7., mělo by se jednat o jeden PSN a jeden digital BD titul.

Zdroj: PS3 EU blog

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu