Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Aktualizace BLU-RAY DISKU v PS3 ?


Koben

Otázka

Zdravim, chci touto cestou se zaptat jak se da aktualizovat bluray prehravac v ps3 ?

Koupil jsem si film AVTAR na Blurayu a jaksi mi nejede dobre zvuk vypadava a je silene tichy a okolni zvuky jdou fajn ale mluvene slovo je silene potichu a nekdy misty i vypadava co s tim ?

Mám novy ps3 slim 250 gb , dva mesice stary a hraji na tom hru God of War 3 a bez problemu nadherny zvuk

Pise se pri spusteni filmu ze pokud vam film bude blbnout nastivte stranku ale tam se dostanu na stranku sonyho a tam nikde nic tak se obracim na vas .

poradte prosim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

bluray prehravac v PS3 se aktualizuje pomoci automatickych aktualizaci... mas ps3 pripojene k netu? Pokud ano, vzdy po pripojeni ti to napise, ze je nova aktualizace a pro online hrani je ji potreba stahnout. Pokud na netu s PS3 nejsi, je potreba stahnout aktualizaci pres PC a do PS3 ji nahrat.

btw: AVATAR na PS3 v bluray slape jak hodinky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Lidicky trochu jsem z toho byl nervni ze mi zvuky vypadavaly a byl jak priduseny nerozumel jsem lidem atd... a tak jsem proste znova udels ps3 do tovarniho nastaveni a aktualizace v nastaveni bd jsem dal -- allow -- a ihned pustil avatara a slape nadherne takze nevim co s tim bylo zrejmne jsem to nechca rozladil vychozi nastaveni zvuku a tak jakmile jsem to uvedl do tovarniho nastaveni tak vse slape takze vse taham pres hdmi a je to nadhera.... jo a na natu jsem pripojeny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu