Jump to content
  • 0

Aktualizace BLU-RAY DISKU v PS3 ?

Koben
 Share

Question

Zdravim, chci touto cestou se zaptat jak se da aktualizovat bluray prehravac v ps3 ?

Koupil jsem si film AVTAR na Blurayu a jaksi mi nejede dobre zvuk vypadava a je silene tichy a okolni zvuky jdou fajn ale mluvene slovo je silene potichu a nekdy misty i vypadava co s tim ?

Mám novy ps3 slim 250 gb , dva mesice stary a hraji na tom hru God of War 3 a bez problemu nadherny zvuk

Pise se pri spusteni filmu ze pokud vam film bude blbnout nastivte stranku ale tam se dostanu na stranku sonyho a tam nikde nic tak se obracim na vas .

poradte prosim

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0

bluray prehravac v PS3 se aktualizuje pomoci automatickych aktualizaci... mas ps3 pripojene k netu? Pokud ano, vzdy po pripojeni ti to napise, ze je nova aktualizace a pro online hrani je ji potreba stahnout. Pokud na netu s PS3 nejsi, je potreba stahnout aktualizaci pres PC a do PS3 ji nahrat.

btw: AVATAR na PS3 v bluray slape jak hodinky....

• 0

Lidicky trochu jsem z toho byl nervni ze mi zvuky vypadavaly a byl jak priduseny nerozumel jsem lidem atd... a tak jsem proste znova udels ps3 do tovarniho nastaveni a aktualizace v nastaveni bd jsem dal -- allow -- a ihned pustil avatara a slape nadherne takze nevim co s tim bylo zrejmne jsem to nechca rozladil vychozi nastaveni zvuku a tak jakmile jsem to uvedl do tovarniho nastaveni tak vse slape takze vse taham pres hdmi a je to nadhera.... jo a na natu jsem pripojeny