Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nový herní portál , hledá nové talenty !


DyTik

Recommended Posts

  • Odpovědi 123
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

bla bla bla ....... držka ti jede dobře, až pojedeš na Prahu 8 pozdravuj v Bohnicích Em3myho

Tim že mu akorád takhle odpovídáte ho akorád burcujete aby dál buzeroval. On se tím baví že vy se rozčilujete nad jeho demencí. Nejlepším útokem je ignorace.

děkuji, konečně někdo co napsal normální post .... je vidět že myslíš mozkem a ne kárem,to se cení!!!;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OMG ŘEKNU TO JENDOMU A HNED TADY DALŠÍ 2 STRANY SPAMU! TOCHI UŽ! O TOMHLE TEN TOPIC NENI! DĚTE SI PSÁT PM NEBO NA ICQ...!! A NEODEPISUJTE TO!! A PŘÍSPĚVKY JAKO "ČÍ JE TO PROFIL?" SOU TAKY TROCHU HODNĚ OFF-TOPIC!! JIANM MAJSNERRIK TAKY TO DOST SPAMUJEŠ A TIM ŽE SE S NIM HÁDÁŠ NIKOMU NEPOMŮŽEŠ A JEN TADDY BUDE PSÁT DALŠÍ SRAČKY!!!!

sry ale tohle se fakt odpustit nedá...je to Dytikův topic tak si děte kecat jinam!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taková drobnost, jenom co sem postřehl, nevim jestli je to definitivní, ale když najedeš na tlačítko registrovat se tak tam je"Registrujte se !

Pokud se registrujete získate

spoustu výhod !" Nebylo by lepší napsat "Registrujte se!Registrací získáte spoustu výhod!" Je to drobnost, ale zdá se mi to lepší :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci pořád jen rejpat ale našel jsem pár věcí, které by se podle mě měli vylepšit:

1. ty boxy na nick a password...napsal bych tam co kam napsat x) když už ne tak bych to aspoň přehodil ať je první heslo a druhý až nick ať to není plný voc**ů..prostě aby to bylo blbuvzdorný

2. Registrovat se - dal bych pryč ten border (tedy pokud tam není jen protože chybí bg) a ten otazník ?

3. nedával bych na každou stránku ty novinky, poslední recenze atd... (prostě bych smazal ty inklůdy)

omlouvám se "jen za kritiku...(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, hele mám tu napsanou novinku na Dragon Age 2 a recenzi na PoP the Forgotte Sands, tak jestli ti to mam poslat- DyTik.Nebo jak ?A dyžtak chci aby si mi to zhodnotil a skritizoval, ať vim co nějak zlepšit, jestli teda můžeš....

ICQ 329121385

A registruj se na webu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ICQ 329121385

A registruj se na webu ;)

no pridal sem si te a napsal sem ti :D a jinak na webu sem se registroval, ale chce to aktivaci tak evim jestli neco ma prijit na maila, ale zatim nic neprislo

EDIT: No dál bych potom vypnul smajlíky v článcích jestli to de a potom jestli by nebylo možný udělat na obrázky něco jako je na hrej nebo eurogameru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

$%@)($)(%*@ s tou skupinou to je dobrej nápad ;) ale radši funpage bych dal.. x) já bych se toho sice neujal ale přidal bych se do skupiny :P

Dytik neska večer už snad budu doma takže pak zkusim to rozdělení! ;))

tak já se toho ujmu zatim sem založil fanpage až bude čas tak to povyplnim a pozvu lidi, doma mi nejde pc takze dneska to nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Takže portál se rozjede v nejbližší době...

Chci vědět kdo 100% bude součastí teamu ,napište na e-mail: dytik@gamerx.cz

Chtěl bych taky poprosit o finační podporu desing webu sem platil sám !

To samé hosting ,který běží u kamaráda (elektřina + internet něco měsíčně stojí..).

// Dále po spuštění webu

Hned jak se spustí web prosím aby se všichni z teamu registrovali ,a vyplnili si údaje.

Plánujeme rozjet nějaké herní servery konkrétně na : GTA SA:MP , CS 1.6 , CSS , WOW (Bude záležet jen na zájmu , na Vás a také na financích !)

STÁLE HLEDÁME LIDI DO TEAMU !

Pokud máte nějaké napady + vylepšení sem sněmi !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu