Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

,,Mastna,, skvrna na vrchu ps3 slim


Hashcz

Otázka

Zdravim ps3 vlastnim 2 dny... tohle novy slimko (pred tim sem mel fatko)

A vsim sem si ze na druhe strane od napisu PS3 se zacina delat jakoby mastna skvrna... je jasny ze to mastna skvrna neni...

Co to muze bejt?

na fotce by to nejspis nebylo videt

kazdej kdo ma slim muze mi napsat jestli ma neco obdobnyho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

rozhodne nic co by tomu nasvedcovalo na smem slim nemam... Neni to spis "seskvareny" plast ? Nemyslim primo seskvareny, ale spis takovy teplem opracovany, preci jen v tech mistech je dost teplo v ps3 slim. No myslim, ze muzes zkusis i reklamaci, uvidis co ti na to povi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jako reklamaci nechci pamatuju si ze kamos to u slimka mel taky... odpovidalo by to horko no... co sem cet tak to muze byt zpusobeny i spatnou vodivosti...( el proudu kterej de do plastiky...) odzemneni nebo neco takoveho no..... reklamacim se vyhibam pokud ps3 bezi... nez bych to posilal nebo daval zbytecne nejakejm servisakum aby mi za mesic rekli ze to na reklamaci neni a jeste mi to doku*vili nejak jinak. ))))

Kdyby nekdo vedel co to je tak urcite napiste )

kazdopadne diky za odpovedi )))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám slima půl roku, a nemám na něm nic. Ale nedávno jsem na něj dával skin. Když jsem to čistil odmašťovadlem, udělala se tam skrvna jak Brno, což mě neskutečně naštvalo :D. Nicméně, já bych to asi neřešil, nevim jak je velká atd., ale řekl bych, že to je buď teplem, nebo jen nějak špinavé. Co ty víš, třeba to někdo před balením ušpinil :D.

Zkus to vyfotit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu