Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 11-obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

  • Odpovědi 849
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Už se někde objevila CZ verze?Zatím jsem nenašel.Jinak souhlasim s tím, že 11 je odlišná od 10 hlavně v hratelnosti.Ukáže čas jestli je to změna k lepšímu..

Sleduji dost webu a for , zatím se žádná česká verze neobjevila :( .. Doufám že bude co nejdříve :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče srovnání FIFA 10 a FIFA 11, tak tam je podstatný rozdíl v hratelnosti. Daleko více nepřesných přihrávek, střel, souboje o míč...

FIFU 10 jsem hrál celý rok pravidelně po LIVE, zúčastňoval se různých online turnajů atd., takže jsem to měl FIFA 10 "v ruce". U FIFA 11 jsem poznal rozdíl při prvním zápase.

Jediné co mě štve je CZ dabing, u FIFA 10 jsem měl zapnutý anglický. Tady je jen polský a ruský a český. Snad půjde po LIVE stáhnout i anglický. Protože když jsem uslyšel že "ten souboj je interesantní" nebo "ETO je v šanci", když se pohybuje s míčem na polovině, tak jsem si to raději přepl na ten ruský.

Takže co se týče FIFA 11 doporučuji koupit, není to jen FIFA 10 s novými sestavami...

zdraví,

MrCrab2man

Ok :) děkuji dám na tebe a fifu si skuím jinak pošlu ti PM protže mě moc zajímájí tyto věci jako jsou turnaje fifi přes net na xboxu jak to funguje a tak,, pokud by jsi byl ochotný tak mi odepiš na PM dík :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak FIFA 11 je pro mě zklamání, nepromyšlená hra, nepromyšlené režimy hry, strašný český komentář, ale to nemá cenu ani zmiňovat.

Můžete si vytvořit svého hráče, ale nemůžete hrát s někým na jednom XBOXu, kariera opet neni pro dva, kariera pro jednoho hrace je neuveritelne nedomyslena, tym je takticky na urovni nejakeho tymu z tech nejnizsich okresních preboru, stejně tak herně.

Pro mně zklamání, herně je dobrá je zde vidět opět pokrok, ale ty zbylé možnosti mi zde chybí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsechny parmeny. Hraju to par hodin a docela ok,az na to ze par slibu nedodrzeli. Hlavne co se stadionu tyce. Jen mam 2 maly otazecky. Kdyz hraju manager mode,tak uz tam neni jak v 10 nejaka office,kde se upgrejdujou levely tymu atd?.. A dalsi vec,kdyz jsem si na zacatku,nez jsem zacal hrat manager mode u tymu Premier league zmenil stadiony,protoze krom velkych tymu tak skoro celej zbytek hraje na jednom stadionu,tak jak jsem to pak vypl a rano zapl,tak se tymy opet vratili ke svym stadionum a moje zmena nebyla zachovana,nevite proc?..DIKY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja uz vim jak:)dej karieru a jak si tam nastavujes polozku treba menu euro nebo dolar tak pod tim si nastav mancaft individuele:):)pak se ti tam ty zmeny objevi:)
Kamo,jak tam mam v te nabidce nez zacnu hrat za managera v carrear mode: Match difficulty,Half Lenght,Currency,Stadium,Squad used,Play as al....Nic vic,zadny mancaft individule tam neni a jeslli myslis neco zaskrknou u polozky Squad Used,tak co tam mam dat?...DIKY
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomuhle rozumí nejenom Ostraváci,ne? :)

Ale teď mi jeden Polak napsla,že je možná v jedné verzi i komentář,ale u xboxu budu stejně až v neděli večer.[/QUOT

Toho jsem si všiml, ale bylo mi to divný, chtěl jsem si to jen potvrdit, jinak ti děkuju. Kdyžtak pak dej vědět jak to dopadlo od Poláka, jestli je tam ten komentář, dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu