Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 11-obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

  • Odpovědi 849
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Lidi vy tu fifu hrajete jako většina s českým dabingem?? já právě hledám v angličtině,ta čeština je tam hrozná nebo ne?? já hral tak 2 zápasy a ten dabing mi připadal hrozný :-(

JJ, dabing je otřesný, snad ještě horší než minulý rok :D Včera jsem hrál za Real Madrid proti Liverpoolu a komentátor říká tomu druhému, co se ti vybaví, když se řekne Arsenal ... Tohle je hodně na hlavu chyba. Ale, co mě dostalo nejvíc, Eto v šanci. Oni to ještě nedali pryč. :D

BTW. EA již konečně dali do pořádku pohárové zápasy v Pro Clubu, tedy pokud to nezačalo fungovat samo :D

Ještě dotaz, nevíte někdo kolik je zhruba maximum u virtuálních hráčů? Myslím tím hodnocení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, dabing je otřesný, snad ještě horší než minulý rok :D Včera jsem hrál za Real Madrid proti Liverpoolu a komentátor říká tomu druhému, co se ti vybaví, když se řekne Arsenal ... Tohle je hodně na hlavu chyba. Ale, co mě dostalo nejvíc, Eto v šanci. Oni to ještě nedali pryč. :D

BTW. EA již konečně dali do pořádku pohárové zápasy v Pro Clubu, tedy pokud to nezačalo fungovat samo :D

Ještě dotaz, nevíte někdo kolik je zhruba maximum u virtuálních hráčů? Myslím tím hodnocení?

maximum je 99 overall

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předem nechci aby někdo komentoval tento příspěvek jako: proč tu píšeš,běž na pes topic.. taky vidím že ten maus co založil tento topic píše že člověk s normální hlavou a očima pozná že pes na fifu na konzolích nikdy mít nebude,to mě fakt dostalo.přiznávám že jsem hrával dřív spíš psa kvůli hernosti ale jen do pes6,pak mi to na pc už nešlo,taky jsem četl že minulý rok byla fifa už o krůček dál než pes-to mě překvapilo a koumal jsem co bude lepší tento rok,xbox jsem si koupil před půl rokem a začal hrát pes2011,pak stáhl fifu 11 cz ale kvůli debilnímu dabingu to moc nehrál,včera jsem stáhl fifu v ang verzi a pařil asi 5 zápasů a nepochopil ty přihrávky,držím nahrávku nebnd nahrávku do běhu naplno a to nahraje jen málo.v pes je to 100 a 1 oproti fifě,to jako nejde nastavit?jak sem koumal to nastavení tak asi ne,nebo jo? mimochodem pes se hraje tento rok uplně jinak říkal kámož než minulý rok.jak jsem to včera hral tak jsem ty příhry fakt nepochopil,ten pes je asi tento rok lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předem nechci aby někdo komentoval tento příspěvek jako: proč tu píšeš,běž na pes topic.. taky vidím že ten maus co založil tento topic píše že člověk s normální hlavou a očima pozná že pes na fifu na konzolích nikdy mít nebude,to mě fakt dostalo.přiznávám že jsem hrával dřív spíš psa kvůli hernosti ale jen do pes6,pak mi to na pc už nešlo,taky jsem četl že minulý rok byla fifa už o krůček dál než pes-to mě překvapilo a koumal jsem co bude lepší tento rok,xbox jsem si koupil před půl rokem a začal hrát pes2011,pak stáhl fifu 11 cz ale kvůli debilnímu dabingu to moc nehrál,včera jsem stáhl fifu v ang verzi a pařil asi 5 zápasů a nepochopil ty přihrávky,držím nahrávku nebnd nahrávku do běhu naplno a to nahraje jen málo.v pes je to 100 a 1 oproti fifě,to jako nejde nastavit?jak sem koumal to nastavení tak asi ne,nebo jo? mimochodem pes se hraje tento rok uplně jinak říkal kámož než minulý rok.jak jsem to včera hral tak jsem ty příhry fakt nepochopil,ten pes je asi tento rok lepší.

já hryji bez nějakých nastavení, jenom tak jak už to bylo daný a s tím nemám problém. Je velký rozdíl když nahráváš v klidu nebo rozhozený nebo prostě není v optimální poloze

zip545: ty jsi chtěl toho prašivýho Argentince k nám do Královského klubu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EDIT:Jak řešíte problém,když hrajete hodnocenou hru 1 na 1 a protihráč vypnu hru,pač prohrává třeba o 15 golů? :D

Pokud seš dobrej ve hře, tak nehraj rychlou hru, ale hraj vlastní a nastav si max 10% DNF. Ale pozor, tyhle lidi hrajou o dost líp než tamti. Měl jsem s tím taky problém, když jsem z prvních pěti her nedohrál ani jednu. Od té doby se mi nestalo, že by někdo ukončil, ale jsem už asi na 14. levelu, takže oni mají odehráno taky dost zápasů, ze začátku to budeš mít horší, ale časem se to zlepší. :D

To, že to ukončí v prvním poločase je v poho, ale když ti to ukončí až po závěrečnym hvizdu a tobě se výsledek nepočítá do hodnocení, to mě pěkně nase**. Doufám, že příští rok to EA dá trošku do pořádku a za ukončení bude odčítat alespoň 500 ze skillu a ten pustí i do mínusu. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsou zkoušel dát nabídku asi 40 hráčům z overall 60 a každý mi řekne,že je je loajální:-D a to jsem jin nabízel kolem 50000 euro:). Mám ještě dva dotazy: 1. Vyhral jsem nekolik pohárů v lize + Evropskou ligu,ale když se podívám pdo položku kariéra, mam tam,že jsme vyhral 0 pohárů. 2. Hral jsem např. za druholigový tým a v něm měl výborného útočníka,vyhrál krále střelců, více jak gol na zápas,ale nikdy mi nepřišla žádný nabídka,zda ho nechci prodat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute chtěl sem se zeptat hraji trenérsky režim.. Nejprve sem byl v sigmě.. pak sem přestoupil do Ruska do Amkar Perm a tam sem už 3 sezonu vyhrál sem vše co se dalo 3xligu 3x rusky pohár a 1x LM trenérskou reputaci už mam na plno co to de a nechce mě žádný pořádný tým... jen CSK nevíte co mam dělat abych mohl do nějakého světového mančaftu ?.. díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu