Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 11-obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

  • Odpovědi 849
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

neviete niekto, ako si stiahnem do fify anglicky komentar? zial, kupil som cesku verziu... live ucet som si zaregistroval tak, ze som udal svoju lokaciu v anglicku,ale nepomohlo..v downloade mam nabidku len vsetky mozne ligy v tom mode, ze to sleduje aktualnu sezonu.. :( a ako sa aktualizuju supisky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no fatk úžasný řešení nic si nezměnil jen si to řekl jinak vypadne ti internet a jsi v -

BTW rekni mi jak by asi ta hra poznala ze si se odpojil nebo ti vypadl net to by pak lidi misto odpojovani vytahovali kabel a bang zadny -

no strašně težký vytáhnou a zastrčit...a když máš zaplý auto connect na live tak to trva 5sekund... těžký...

PROSTE JE TO BLBOST KAZDY BY RADSI VYTAHL KABEL NEZ ABY MEL PROHRU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musíš si dát taktiku na ultra attacker(na šipkách dvakrát do prava) a pak když máš roh po 85 minute zmáčknout RS ja to mačkám několikrát při ukázce abych měl jistotu :D

BTW ANGLICKÝ KOMENTÁŘ STÁHNETE POUZE NA XBOX LIVE AZ MS POINTY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi potrebuju poradit. Mam normalne ulozenou hru,nastaveni,proste vsechno. Spustim fifu a pise me to.ze jsem pripojen k jinymu profilu a ne k pickedmonk jako vzdycky. A za zadnou cenu me nejde proste preklapnout na ten spravnej profil a porad me to pripojuje na jinej profil nez na kterym mam ulozeny data. Vymazal jsem zbyly dva profily ktery jsem nepouzival,ale nepomohlo to,kde je chyba? Za posledni 3 tydny se me to stalo 3x a skoncilo to tim,ze jsem musel vymazat vsechny data a hrat znova. A pokazde me to udelalo znova. Uz jsem bezradnej co mam delat???? Diky za jakoukoli radu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dřív se tady diskutovalo o nějakém patchi, když sem měl xbox live gold, tak sem zkoušel několik aktualizací, ale nevím jestli se mi stáhl, protože mi zhruba v té době končil účet. Jde tento patch stáhnout ikdyž nemám xbox live gold? Dá se někde zjistit jeslti už ho nemám stáhlej?(pokud nejde bez xbox live gold tak jestli jde stáhnout např. přes počítač a flashkou ho tam dostat). Zajámá mě to hlavně z toho důvodu, protože sem fifu začal opět hrát asi po měsíci, tudíž novou kariéru, rozjel sem to za Arsenal, nakoupil pár posil, jsem zhruba ve 3/4 sezony, oba národní poháry ještě hraji, v lize sem první. Jenže ikdyž 90% zápasů vyhrávám, a hraji stylem liga Atým, poháry Btým tak si oba týmy zahrají dost zápasů. Může mi někdo vysvětlit proč v tuto chvíli mám růst hráčů: Song -3, Koncielny -3, Pique -1, Djorou -2, Ramsey -1. V plusu je jedinej Loris +1. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu