Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 11-obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

Si ve špatné sekci,tady valime xbox a borce s psn mlátíme :D

Žádné fígle nejsou potřeba,začni s offline hraním,nějakou střední obtížnost,hodně přihrávej,centruj a uvidíš že zachvíly ti bude připadat střední obtižnost málo obtížná.Pak chvíly skoušej vyšší obtížnost a začni hrát online.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 849
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

nevíte jestli ten patch se projeví jenom v nové kariéře, nebo můžu pokračovat v rozjeté?

Na 99% budeš muset začít novou, protože hráči můžou přestoupit jinam a těžko by je to přesunulo do jiného týmu. Třeba by jsi si koupil torrese za Inter a on by ti vtipně zmizel do Chelsea. :D I když tomuhle bych se od EA nedivil.

Můžu mít dotaz, když hraju Pro Club a ovládání se mi zpozdí o zhruba 4 vteřiny, je proti tomu možnost něco udělat? Hrajeme ve dvou a odpojení = prohra. Takhle hra je úplně na h0vn0 s timhle, založili jsme si nový tým a máme 4 prohry, 3 kvůli tomuhle posranýmu zpoždění a jednou nás vykopli servery. Děje se to strašně moc lidem, tak jenom jestli někdo neví nějaké řešení.

Ještě pokud se vám zasekne hodnocení u Virtuala, tak si musíte zahrát hru přes Live, aby se stáhly nové aktualizace a mohli jste mít zase normální hodnocení. Fakt nechápu, zase jedem bug za druhým, strašně to tuhle hru kazí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar borci mám takovou trapnou otázku, sice na fifu 10 ale nebude v tom asi rozdíl, jak se vám podáří dát gól hlavou?? ja co hraju fifu tak ať z rohu nebo z centru gól nemůžu dát. Buďto to hráč hlavou střelí úplně vedle nebo nad. Mám se nějak snažit nabíhat bo co? Díky za odpověď.

PS: Prosím rady jako "nacentruj to Xkem do vápna a Béčkem dej hlavičku si nechte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 99% budeš muset začít novou, protože hráči můžou přestoupit jinam a těžko by je to přesunulo do jiného týmu. Třeba by jsi si koupil torrese za Inter a on by ti vtipně zmizel do Chelsea. :D I když tomuhle bych se od EA nedivil.

Můžu mít dotaz, když hraju Pro Club a ovládání se mi zpozdí o zhruba 4 vteřiny, je proti tomu možnost něco udělat? Hrajeme ve dvou a odpojení = prohra. Takhle hra je úplně na h0vn0 s timhle, založili jsme si nový tým a máme 4 prohry, 3 kvůli tomuhle posranýmu zpoždění a jednou nás vykopli servery. Děje se to strašně moc lidem, tak jenom jestli někdo neví nějaké řešení.

Ještě pokud se vám zasekne hodnocení u Virtuala, tak si musíte zahrát hru přes Live, aby se stáhly nové aktualizace a mohli jste mít zase normální hodnocení. Fakt nechápu, zase jedem bug za druhým, strašně to tuhle hru kazí.

diky, ja myslel patch, ten pokud vim opravoval jenom chyby ve hře, soupisky nikoli ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau nevěděl by někdo kde teda najdu ten patch, jestli teda vůbec nějaký je na to že mi chodí ty zprávy že se hráči nedaří i když hraje dobře...?

no ja připojil net do xboxu, zapl xbox, hodil divko do mechaniky, najel jsem do game library a spustil fifu, xbox se mě zeptal jestli chci stáhnout něco do fify o velikosti 5 mb, tak sem dal ano, tak s timto počitam že se mi ten patch stáhl, jen by mě zajimalo jak je to s tou rozjetou karierou, začal sem hrat za arsenal, chybí mi asi 5 zápasů do konce první sezony, tak by to zase taková tragedie nebyla hrát od znova ale budu rad když mi něco odpovíte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar borci mám takovou trapnou otázku, sice na fifu 10 ale nebude v tom asi rozdíl, jak se vám podáří dát gól hlavou?? ja co hraju fifu tak ať z rohu nebo z centru gól nemůžu dát. Buďto to hráč hlavou střelí úplně vedle nebo nad. Mám se nějak snažit nabíhat bo co? Díky za odpověď.

PS: Prosím rady jako "nacentruj to Xkem do vápna a Béčkem dej hlavičku si nechte.

pri centru podrz LB a cca 0,5s pred tim nez dopadne balon k nemu pred vapno podrz strelu a mir kam to chces trefit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo nějaký fígl jak kopat dobře trestňáky a rohy? :)
kazdej tym a kazdej hrac to ma jinak. Vem si svuj tym,nastav si v managmentu players roles a pak jdi na trenink a tam zkousej primaky dokud ti to nepujde a nevypilujes to..to stejny rohy ps: a pro par rad je toho silene moc na youtube.com kdyz das Fifa 11 free kick atd.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu