Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

RAPIDSHaRE!


Ozzy8

Otázka

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
me to vychazi 205Kč/mesic..pohoda....

Jesně :) já mu to podal tak kdyby to chtěl jen na měsíc :) jinak mě to vyšlo na 150/měs. :)

OD:Ozzy8

dyt urcite neco bude,,, to se mi nechce platit... mel bych blbej pocit ze neco existuje a ja zbytecne platim kdyz ostatni sosaj zadara!

No ale jak rychle a jak často :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
dyt urcite neco bude,,, to se mi nechce platit... mel bych blbej pocit ze neco existuje a ja zbytecne platim kdyz ostatni sosaj zadara!
Jedine kdybys mel promennou IP adresu (treba kdyz mas net pres pevnou), tak se da rapid v pohode obejit. :thumbup:

to ho ale download bude tak 15kb/s :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Koupil jsem si Premium na RS a je to bomba. Jediny co mi na RS chybi je prochazeni souboru jako je napr. na czshare

BTW. si myslim, ze pokud uz mam hry zdarma tak alespon neco mohu zaplatit...

to nemuzes prochazet jelikoz jsi tam lidi nahravaji i osobni veci.Ale treba na phazeddl.com si muzes stahnout program u ktereho zadas priponu souboru a co chces hledat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No zlozit sa nieje moc dobry napad mi sme sa zlozili asi 10ti ci kolky a vychadzalo tak kilecko a mas na rok premium acc a potom niaky debil zmenil password a zhasli sme seci ..... a prisli sme zbytocne o 3/4 roku stahovania a vzdy bol precerpany limit takze najlepsie mat sam max par ludi .......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu