Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CSS klan


Negto

Recommended Posts

[Cf] Clan

Ahoj,

zakládáme opět klan a snad se najdou nějací hráči. Přednost dáváme hráčům se Steamem a časem, ale bereme všechny.

Do 7 dní budeme mít vlastní server a už jsem domluvený i na CW.

Seznam hráčů:

  • Negto CL
  • Sennpu
  • T[o]mmy
  • Sleeper ACL
  • Skype
  • DyTik ACL
  • Nepster
  • Kapr NemáMikrák
  • Yakuza NemáMikrák
  • Jim Beam
  • Vondy
  • Drsnak4
  • kingandrew

IP funny server:81.0.206.207:27064

IP Klan server: 81.0.206.207:27132

Nejlépe do postu s přihláškou napište steam a skype

Seznam CW

vs[ʛя]"]

[Cf]vs[ʛя]

[Cf]=16

[ʛя]=4

[Cf] Vítěz

21.7 ve středu v 20:00 je trening, kdo tam nepříjde nebo se neomluví, je vyloučen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 201
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

čuz, pochopil sem to dobře že nemusim mít steam? :D jinak doporučil bych radči dát tam malý (aim,fy,awp) mapy než tyhle "funny"

co hraju na nějakejch serverech tak tyhle mapy moc lidí rádo nemá.točí se tam pořád jen těch pár stejných lidí.. :P

jinak mapa co bych doporučil tak 35 hp beta ..jestli to nenajdete tak link sem hodim x)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čuz, pochopil sem to dobře že nemusim mít steam? :D jinak doporučil bych radči dát tam malý (aim,fy,awp) mapy než tyhle "funny"

co hraju na nějakejch serverech tak tyhle mapy moc lidí rádo nemá.točí se tam pořád jen těch pár stejných lidí.. :P

jinak mapa co bych doporučil tak 35 hp beta ..jestli to nenajdete tak link sem hodim x)

Je to funny server a je tam od každého něco, nemusíš se bát, každý by tam mněl najít to co mu vyhovuje :)

PS: Ano nemusíš mít steam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bylo by to super, kdyby neudělali VALVe ten zpíč*nej update.. :( .. no ale kdyby nebyl update tak už drtíme se svym bejvalim teamem ligy a cupy ... ;( Teď se to všechno rozuteklo.. Já nespustim csko, protože se nepohnu ze spawnu ( kvůli lagům ).. vše nastavené podle playzone.cz..

A i kdybych to rozjel, tak 2 šli k nEurotic, 1 se na to z vyskoa vys*al a 4. hledá team... takhle to dopadá, když to VALVe posere... :(

Kdyby ste někdo měl zájem zahrát cs:s na starém Source enginu a né na zpíče*ém Orange Box enginu.. tak napište na skype: slleeper nebo steam: spac922

Jo a ještě 1 věc..... FUCK VAVLe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry jestli se zeptám na nějakou blbost, ale co se tak zásadního změnilo tím UPDATEM? Já jsem s hraním vcelku přestal, tak vůbec nevím co se děje, ale hodně lidí nadává.

Takže v bodech...

1. Změnilo se ovládání zbraní.. tkaže pro mě katastrofa.. je to jako kdybys přešel na jinou hru... ale někteří si toto chválí..

2. Scoreboard je stejná jako na TF2 a DoD:S ... to znamená, že je ošklivá, nepřehledná...

3. Kvůli tomuhle updatu zrušili MZH6... ( vcíe na playzone.cz )

4. Ragdoll ->

5. Méně krve.. střelím do něj a ani nevím, jestli jsem ho trefil nebo ne..

6. Tick 66 ( dříve byl 100 )

7. Net_graph 1 ( dříve na 3 )

8. Vyšší náročnost.. ( dříve a na NS mi běhali FPSka na 100 a vejš.. a etď sem rád za 30.. ale většinou mam tak 5.. = nepohnu se ze spawnu )

9. Counter-terrorist win a Terrorist win.. Místo pouhého nápisu je tam tabulka jako vrata, že vyhráli CT enbo T a největší killer.. samozřejmě s avatarem...

10. Achievementy.. zahraješ si třeba cwčko.. dáš si ace a otravuje tě tam achievement.. nebo si dáš 4 a otravuje tě tam achievement a kvůli tomu nesundáš 5....

11. Není zBlock

12. Zničili Moviemaking.. takže takovéhle videa zatím z cska neuvidíš.. > http://www.youtube.com/watch?v=VVAUN-HLOZE

13. Hnusí se mi to... :D

No.. je to jen zjednodušeně.. je toho ještě spousta... prostě.... FUCK VALVe

_______________________________________________________________________

Jak je to s updatem ? Jdou vám tam ještě NS nebo ne?

Werty... že by si zase začal hrát csko? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu