Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TV Tunner pre PSP


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 78
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no i kdyby nešlo tak to nebude mit takovej uspěch.. psp nikdy nebude mít u lidí takovou popularitu jako PC.... kdyby to udělaly i pro staré psp..tak by udělaly nejlépe.. kdo chce slim tak si ho koupí. ale jen kvuly tv si nekoupím nové psp za takové peníze..

no nikdy nevis ceho sou ti sileni japonci schopni. ty kupujou vsechny druhy konzoli co vyjdou a jeji novejsi verzi pak koupi jen, kdyz se na ni objevi jedna dirka pro hlasitej reproduktor navic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...

Ahoj, téma už je sice delší dobu mrvté, přesto něco připíšu....TV modul mi přijde jako jedno z nej příslušenství, pátral jsem a na ebayi se dá koupit okolo 50 liber.....bohužel se jedná o japonskou verzi tohoto digitálního tuneru, který pracuje s jejich signálem ISDB-T. Napsal jsem proto na technickou podporu PSP, abych si nechal potvrdit, že u nás daný modul nebude fungovat a zeptal se na dostupnost evropské verze...odepsali mi následující:

Ano digitální tuner pro PSP - S310 je urcen pouze pro Japonsky trh.

Evropske verze zatim nebyla potvrzena.

Podle mě, vzhledem k tomu, že japonská verze je v prodeji už skoro tři roky žádná verze pro evropu nebude, to už by s tím dávno přišli....máme tedy asi smůlu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu