Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nejde nastavit (dstt)


patrikpatrik

Otázka

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jak psal ndsigamer - blbe vsunuta flashkarta (nebo microsd).

K teto moznosti se priklanim i ja.

Rozhodne bych kartu ale i zkusil projet pres Panasonic Formater a v nastaveni dat FULL FORMAT, ERASE OFF.

A aby to nebylo tak jednoduchy - kolik her tam na ty karte ma? Kdyz jsem mel dstt, tak se obcas kousala pri vetsim mnozstvi her.

BTW. softreset u DSTT rozhodne neudelas pres L button :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jak psal ndsigamer - blbe vsunuta flashkarta (nebo microsd).

K teto moznosti se priklanim i ja.

A aby to nebylo tak jednoduchy - kolik her tam na ty karte ma? Kdyz jsem mel dstt, tak se obcas kousala pri vetsim mnozstvi her.

Tak špatně zasunutý to asi nemá ,když hry mu jedou normálně .........

Větší množství her? Já to mám ůplně plný a nic (akorát trochu pomaleji projíždím seznam her)

BTW. softreset u DSTT rozhodne neudelas pres L button :D

LOL! To si špatně pochopil :-D Já tam mluvím o jasu :-D

EDIT:Teď mi bylo řečeno, že včera to šlo změnit,ale jen jednou,pak to blblo.

A že teď to jede zas normal :-D To je záhada :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo a to je takovy blbec protoze tlačítkem L se jas rozhodně nemnění já měním jas (u dsi) podržím select -/+(zvuk).Softreset musí být zaplý aby šel.U DSTT/i je softreset L+R+X+Y+A+B.______A penthaler se ptal kolik tam má her to se mi taky stalo měl jsem tam tak 40 her a myslim CSI mi nešlo a když jsem vymazal pár her tak to šlapalo jako hodinky a řekni přesně kolik tam má HER někdy i maličkost může být zádrhel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jo a to je takovy blbec protoze tlačítkem L se jas rozhodně nemnění

OMG! Když se L na změnu jasu ROZHODNĚ nepoužívá, tak proč to používám a funguje to ??

Já nevím jak u dsi (A VŮBEC MĚ TO NAZAJÍMÁ), ale já si u litka měním jas L! A nejsem jedinej!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
je zbytecne se rozcilovat. u DS Lite se podsviceni opravdu meni tlacitkem L, ze je to u DSi jinak je pro me novinka a taky jsem to nevedel.

Mě rozčílí jen když mě(bo někomu koho znám) uráží ,,blbec,, když vo to nic neví. Já se radši zeptám když nevim . (Penty zná moje ptaní :-D Hlavně jak sem se omylem zeptal na jednu otázku podruhé :-D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu