Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Blu-ray filmy s CZ dabingem z ciziny


ihaveyou

Recommended Posts

Povětšinou ne, je to možné, pokud to bude region střední Evropy (jestli něco takového existuje), ale já bych to neriskoval. Myslim, že pokud to neni přímo určený na českej trh, tak tam češtinu nenajdeš.

Ale někdo by to mohl zkusit, docela by mě to zajímalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To asi ne, možná tak slovensko. Ale jestli chceš BD filmy levně, tak na aukru je jich celkem dost. Povětšinou ne, je to možné, pokud to bude region střední Evropy (jestli něco takového existuje), ale já bych to neriskoval. Myslim, že pokud to neni přímo určený na českej trh, tak tam češtinu nenajdeš.Ale někdo by to mohl zkusit, docela by mě to zajímalo .Třeba Men in Black vychází na jednom BD v asi 20 jazycích Takže i v eshopu v UK koupíš BD s českým dabingem... Jak je to u ostatních to netušim, ale řekl bych že z 99 % budou bez CZ. Jak ti radí výše, Aukro je dobrý a levný zdroj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To asi ne, možná tak slovensko. Ale jestli chceš BD filmy levně, tak na aukru je jich celkem dost. Povětšinou ne, je to možné, pokud to bude region střední Evropy (jestli něco takového existuje), ale já bych to neriskoval. Myslim, že pokud to neni přímo určený na českej trh, tak tam češtinu nenajdeš.Ale někdo by to mohl zkusit, docela by mě to zajímalo .Třeba Men in Black vychází na jednom BD v asi 20 jazycích Takže i v eshopu v UK koupíš BD s českým dabingem... Jak je to u ostatních to netušim, ale řekl bych že z 99 % budou bez CZ. Jak ti radí výše, Aukro je dobrý a levný zdroj...

Co je to za vola že kopíruje příspěvky :cheesygrin::cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je to za vola že kopíruje příspěvky :cheesygrin::cheesygrin:

jj taky na to čumím jak tele na nový vrata. No podle počtu příspěvků a toho ce ze sebe dostal tak měl vyloženě svůj názor...

Jinak sorry zua OT ale na tohle sem musel reagovat protože hloupost některých na fóru nezná meze koukám..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu