Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Medal Of Honor Heroes 2


shadow.wizard

Recommended Posts

Tak a mame to tu. Dnes bolo oficialne potvrdene pokracovanie jednej z najelpsich WWII FPS na PSP Medal Of Honor o ktorej hovori tato sprava

http://psp.ign.com/articles/805/805732p1.html

dockame sa aj online bojov az s 32 hracmi (to budu lagy :D )

release date je stanoveny pre US na November 2007...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no... November/Listopad bude silnej měsíc na hry:) NFS:Pro Street,teď Medal a eště nějaký pařby dobrý ale nevzpomínám si jaký:)

EDIT:tak sem si vzpoměl: Nový Star Wars:The Force Unleashed,pak God Of War a GT4:) a sorry za OT:)

estes zapomel wipeout

jo myshoo ten multiplayer v 32 lidech podporuje uz prvnií dil a kupodivu to vubec nelaguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

estes zapomel wipeout

jo myshoo ten multiplayer v 32 lidech podporuje uz prvnií dil a kupodivu to vubec nelaguje

eh? som nieco povedal?

ale ked uz si ma oslovil tak 32 ludi na mape laguje jak svin :))) nezvlada to engine hry... zname zname Belgium Forest :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a mame to tu. Dnes bolo oficialne potvrdene pokracovanie jednej z najelpsich WWII FPS na PSP Medal Of Honor o ktorej hovori tato sprava

http://psp.ign.com/articles/805/805732p1.html

dockame sa aj online bojov az s 32 hracmi (to budu lagy :D )

release date je stanoveny pre US na November 2007...

32 hráču je i na 1 MoH:H ale žádné lagy jsem nezaznamenal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

eh? som nieco povedal?

ale ked uz si ma oslovil tak 32 ludi na mape laguje jak svin :))) nezvlada to engine hry... zname zname Belgium Forest :)

sakra sorry myshoo...omylem jsem misto shadowa napsal tebe :D

a k tomu sekani...ja vetsinou hral airfield (nebo tak nejak)a tam to bylo v 32 vpoho,ale musim rict ze belgium forest je o dost vetsi,takze verim ze tam se to kousalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra sorry myshoo...omylem jsem misto shadowa napsal tebe :D

a k tomu sekani...ja vetsinou hral airfield (nebo tak nejak)a tam to bylo v 32 vpoho,ale musim rict ze belgium forest je o dost vetsi,takze verim ze tam se to kousalo

já fičel snad všechny mapy...(většinou deathmatch) prohrál jsem tak asi přes 50h ale nikdy jsem necejtil že by se to kousalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu