Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaký je podle vás nejlepší mp3 player?


Big toe

Recommended Posts

Zdravíčko,

za nedlouho budu mít narozky a tak když jsem uvažoval nad dárkem tak jsem si řekl proč si nepořídit lepší mp3 - mám gigovku asi rok a půl starou (btw kupoval jsem ji za 3 300,-:lol: ) a bojím se, že za nedlouho doslouží. Uvažoval jsem o iPodu, ale přijde mi docela drahý. Tak jsem třeba napište jaké mp3 máte vy a vaše zkušenosti. Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no co si budem povídat, PSP není zrovna věcička co se ti vleze do kde jaké sebemenší kapsičky, navíc je docela těžké, prostě je na první pohled a poslech vidět, že to není věc prvotně stavěná pro poslech mp3.

Další příspěvky, prosím, k tématu...8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radon: no přplatit, je pravda že je trochu dražší ale nepřiplácíš tolik co za ipod ;)

ale né, opravud, iriver používám dost ( na kole takže déšt, vedro atd.) a fakt super, zatim žádný problémy....sice je to rok a půl starej model, stál okolo pěti tisíc, ale kovový tělo (nevim kterej materiál, ale ten co se nepoškrábe a nerozbije, nějak mi to vypadlo z hlavy :) ) barevnej displej, rádio blá blá blá......jenom je to 512, bohužel.....ale mě to stačí :thumbup:

zpět k tématu....rozhodně iriver

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kup MICROSOFT ZUNE stoji 5k a ma 30gb pameti je lehkej malej atd pste zupa ale musis obednat pres ebay....jinak samsung ma good mp3ku s nazvem YP-U3...ale stejne zune is da best za tu cenu v prepoctu 5k tech 30gb je zlatejch

myslim ze dobrej je iAudio D2 ma dotyk obrazovku,skvelej displej a design je taky hezkej

LOL on rikal ze mu vadi ze je psp velky a ty munapises tohle no LOL jinak myslim ze za senu 5500 za 2gb je lepsi za 5000 koupit zuna za 5000........jinak je mi jasny ze asi tady nigdo nerekne jo je to super prehravac ptze se to tady neprodava a tudiz toskoro nigdo nema(ani ja ted setrim na ps3 a koupim to behem ledna)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kup MICROSOFT ZUNE stoji 5k a ma 30gb pameti je lehkej malej atd pste zupa ale musis obednat pres ebay....jinak samsung ma good mp3ku s nazvem YP-U3...ale stejne zune is da best za tu cenu v prepoctu 5k tech 30gb je zlatejch

LOL on rikal ze mu vadi ze je psp velky a ty munapises tohle no LOL jinak myslim ze za senu 5500 za 2gb je lepsi za 5000 koupit zuna za 5000........jinak je mi jasny ze asi tady nigdo nerekne jo je to super prehravac ptze se to tady neprodava a tudiz toskoro nigdo nema(ani ja ted setrim na ps3 a koupim to behem ledna)

jo jasne je to dost drahy oproti ostatnim ale me se osobne vic libi iAudio D2 nez Zune a kdyz vezmes tak to neni zas tak velky rozdil mezi Zune kterej si nazval malym:

iAudio D2:78.0 x 55.4 x 16.6 mm

Zune:60x110x15mm

jinak co koupis zalezi kolik dostanes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

psp: já nemam outdoor já mam takovej ten celostříbrnej, ale povrch je magnésiovej takže je pevnej....a hlavně neni na tužkový baterie což nesnášim.......

jinak já nevim proč mít tak velkou kapacitu, myslim že 2Gb musej bohatě stačit...na písničky....mě stačí i těch 512 kb ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

psp: tohle ted měla kámoška v kempu a pěknej.........

já mam jinej, taková krychlička už se asi nevyrábí, jak řikám dva roky starej model...

big toe: já taky nemam rád joysticky, hlavně u mobilů, ale iriver to má zmáklý....fakt :thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem vystridal asi deset prehravacu s barevnym displayem a ruznyma blbinkama navic. Vetsinou mely mizernou vydrz, mizerny zvuk, nebo mizerne provedni. Nakonec jsem zjistil, ze pokud chci jen poslouchat hudbu, tak je nejlepsi iRIVER T10 2GB. Ma sponu na opasek, je skoro neznicitelny, ma vyborny zvuk a na jednu tuzkovku hraje 50 hod.:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych se taky postavil na stranu iriveru...doma mam jeste mp3discman iriver slimx a do dneska funguje...sice optika he u slabsi,ale co by taky clovek po peti letech nechtel ze?

a jedna vec kterou musim u iriveru pochvalit je dobre zvladnuty ovladani...v porovnani s brachovou mp3 za 1000 je to nebe a dudy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..iRiver..nebyl spatnej, ale uz je t spis o znacce..okdyz porad patri mezi ty lepsi..

..ja pokud de o mp3, tak jedine CREATIVE..mel sem pres 2 roky MUVO 2(square) (4GB microdrive) a luxusni zalezitost..pak mi ho ukradli, tak sem po dlouhem vahani este mezi prehravacema od iAudio(taky doporucuju) vybral CREATIVE ZEN V PLUS 4GB..dneska uz je k dostani 8 GB verze...

..nemuzu si na nic stezovat..."mrzi" me ze ma barevnej display(pro me zbytecnost..sice na tom dou i videa, ale kdo by se s tim konvertoval a koukal na tem pidi display:) )

...koupil sem si ho jen ptz tyhle firme duveruju...a zaplatil sem za kvalitni mp3 prehravac ne za vsude proflaklou znacku..

..este k tomu kup sluchatka CREATIVE EP-630 a budes vysmatej...

..ja se velikym obloukem vyhejbam "ajpodum" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu