Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[FAQ] Xbox live - Zeptej se, dostaneš odpověď


Negto

Recommended Posts

  • Odpovědi 602
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

:!: Čau Xkaři.Potřeboval bych poradit od někoho kdo s mím dotazem má nejlépe zkušenost,(pročítám to tady ale takový dotaz jsem tu nenašel)....mám xko dlouho ale až teď mám konečně schopný internet tak bych chtěl zkusit LIVE....Zjistil jsem že mám flag-Failed AP25 Challenge a proto počítám s tím že pravděpodobně dostanu ban ale když jsem do teď byl offline tak je to jedno...jde mi o to jestli se při banu poškodí profil který si vytvořím pro chození na live (chci hrát jen sportovní to ostatní mi stačí offline) (+savy atd..) nebo jestli se poškodí všechny profily(3-do teď offline) (+savy atd...) ?;2. Ten flag by měl jít odstranit když nebyl nikdy online ale nevím jestli to není problém když už byl přehraný několika updaty?A četl jsem že když se to opravuje tak se může stát že XVal vypíše něco ve smyslu že secdata nejsou v pořádku...jestli to někdo umíte řešit s výsledkem Secdata is clean ? :idea::!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

zdravim, pls delal jsem cistku hadru a jednoduse prisel o profil s 12000 G, nepotrpim si na to,ale na netu mam aspon profil s 8,5k g ktery bych rad do xka dostal. Je nekdo ochotny mi ten profil, samzrejme poskytnu jmeno heslo, stahnout a poslat mi ho ? jina varianta asi neni, jak tu moji blbost alespon castecne napravit. Predem diky, pokud se nekdo najde. Mam rgh, na live se nemam u koho dostat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Ahoj, potřebuju radu, před pár dny jsem si koupil xbox a an

i po třideninim snazeni se mi tam nepodařilo autorizovat platebni kartu na xbox live. Když jsem to zkoušel na xboxu přímo, tak mi to tu kartu vzalo, ale když jsem pak chtěl koupit hru, tak mi to napsalo ze to nemuzou autorizovat. Tak jsem to pak ještě zkoušel přes počitac a tam mi to tu kartu nevzalo vubec, jen mi to napsalo, že způsob platby nelze ověřit.

Jinak v bance je vše v pořádku, internetový platby mam povoleny a nic nemam zablokovany, takže v tom problem neni, díky za každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Ahoj, potřeboval bych poradit s Livkem. na xboxu mám 4 účty (rodina) a pouze na jediný znich se chci připojit k LIVE, ostatním to chci zakázat, ale nevím kde (v minulosti také měli gold účet a teď jim to zůstalo zapsané v popisu). A nevím kde se to připojení k LIVE pro určité účty zakázat dá. Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Dobrý den,

používám email adresu xxxx@live.com na mém windows phone 7.5 a se stejnou adresou se přihlašuji do Windows 8 a nyní jsem koupil xbox 360. Myslel jsem si, že se v xboxu jednoduše připojím s tímto emailem, ale xbox mi píše, volně přeloženo, že email není určení pro hraní na xboxu. To si opravdu musím založit speciální email pro xbox? A jak potom získám přístup k avataru, kterého mám v telefonu?

Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,chci se zeptat jak je to momentálně se službou live,respektive na jaký live se registrovat jestli Cz nebo ne ,slyšel jsem ,že prý ten Cz live je nějak ochuzen o nějaké věci oproti tomu Uk ,ale to jsem četl tak před rokem ,tak jak je to tedka?

Předem děkuji....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,chci se zeptat,co všechno se může stát když si konzoli s flagem připojím na xbox live,nejde mi ani o to,že si mě Microsoft přidá do databáze,a v budoucnosti dostanu Ban,ale co třeba silent update,neznemožní mi to hrát xgd3 hry?,mám jich asi 10 překonvertovaných na lt2 bez ihas a fungují.Jde mi tedy o to jestli mi budou fungovat všechny hry i poté co se poprvé připojím na Xbox live.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak řekl jeden lump v jistém filmu: "Myšlení je matka omylu, kámo".

Ale teď vážně. V minulosti MS dokázal zjistit samotný flash a bylo jedno, zda dotyčný hrál pirajdy, nebo ne. Ban dostal. Zda dokáže zjistit nynější flash je jiná otázka. Tvůrci říkají ne, ale to říkali i posledně. Tzn. teoretická možnost tu opravdu je. Ale na druhou stranu je fakt, že MS už celkem dlouho neměl žádnou masivní ban vlnu, což by mohlo naznačovat, že aktuální flash najít nedokážou. A kdyby ano, stejně už moc nebanují. Pokud nebudeš hrát před datem vydání, mělo by to být v pořádku.

Ale nikdo to nemůže říct na 100%, nějaká šance zde je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj potřeboval bych pomoct s xbox live, chci si ho koupit, a tak se zeptám. jako každý xbox můžu hrát live 1 měsíc zdarma,to jsem udělal ale u kámoše. takže jiná IP adresa atd. tak jen jestli když si koupím live na 12 měsíců tak jestli mi to půjde zapojit na stejný profil jako u kamaráda. nebo budu muset vytvořit jiný profil? chci si koupit live asi v electroworldu s nějakou hrou tak ještě poradte jakou

http://www.electroworld.cz/product/herni-konzole-hry-hracky/hry-pro-konzole-a-pc/X360CRYSIS2/crysis-2-hra-pro-x360

http://www.electroworld.cz/product/herni-konzole-hry-hracky/hry-pro-konzole-a-pc/X360MOHLIED/ea-medal-of-honor-limited-edition-hra-pro-x360

http://www.electroworld.cz/product/herni-konzole-hry-hracky/hry-pro-konzole-a-pc/X360NFSSHIFT/need-for-speed-shift-hra-pro-x360

prosím o co nejdřívější odpověd díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu