Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[FAQ] Xbox live - Zeptej se, dostaneš odpověď


Negto

Recommended Posts

  • Odpovědi 602
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Jeste bych se chtel zeptat,jestli je mozny stahovat obsahy z LIVE (mapy,skiny,DLC atd.) a nakupovat za microsoft points i kdyz si necham Xko flashnout? mam doma totiz 3O flash her, a nechce se mi kupovat 11 origo :( A jestli muzu dostat BAN za hrani online s flashem. Diky za odpoved :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No' date=' jestli ti to píše jenom tohle tak počkej ... ještě můžeš testnout připojení - skočíš do system settings -> Network settings -> Test Xbox LIVE connection.[/quote']

a jak tak se priblizne ceka ?????taky mi to nejde a chtel bych dat skate 3 tak pls napis jak dlouho dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím poraďte mi. Chci se přihlásit na LIVE, registroval jsem se na xbox.com... A když na xku dám join to Xbox LIVE tak mě to rovnou šoupne na registraci... a když v tý registraci vyplním mail tak mi to píše, že už je používaný... Takže bych potřeboval vědět kde se jenom přihlásim na LIVE (né registruju).... Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám problém, že se stále nemohu připojit k Xbox Live. Zkoušel jsem to přes router, vše jsem nastavil na automatic. K intenetu se mi to připojilo, ale u Xbox live to vyhodí chybu. Do routeru má připojené i PC a PS3 a vše funguje jak má. Pak jsem teda zkusil odpojit kabel z routeru a zapojit jej přímo do Xboxu a nastavil IP,DHCP atd. (tak jsem měl dříve připojenou PS3jku) a zase nic, ten samý problém.

Nevím, proč je tak komplikované připojit Xbox k LIVE když PC (k internetu) a PS3 (k PSN) s tím nemají žádné problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

omlouvám se za OT ale mám dotaz měl sem login na Live, pak jsem updatoval Xko na beta dash a jel jsem na novém ofline účtu(původní v xku nebyl) nyní po update se na live muzu prihlasit na live(jsem smiren s BANem) co se stane kdyz se pokusim s ofline uctem prihlasit na Live na puvodni ucet? Prijdu o nahrane ajchy a je to vubec mozne se k nemu prihlasit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde se mi připojit na live, jak to mám udělat kabel z modemu sem strčil do xboxu dám test conection a jak tam běhá xbox 360 do network tak se tam vždycky ukáže křížek.. nechávám tam automatik ale ip adresa a všechno ostatní je 0.0.0.0 a když sem to tam dával manuálně tak mi to taky nešlo. nevíte proč?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam takovej problém.Koupil sem novej Slim a chci se připojit na net.Zkoušel sem test připojení a naistaloval sem novej dash.Potom sem si chtěl založit účet na live s emailem na gmail.psalo to klasicky že ted to neni možný se připojit.No tak sem si udělal na hotmail a psalo to to samý.No tak sem zkusil test připojení znova a píše mi to něco jako že se můžu připojit na xbox live ale že moje aktuální internetová konfigurace mi limituje online(nevim jak to přelouskat přesně z tý anličtiny aby to znělo líp).No a ať kliknu na info abych to zprovoznil a tam píšou že můj NAT type je moderate.Přesně nevim jako co to znamená.Mam resetartovat modem nebo router.tak sem restartoval modem a nic.router sem teda ještě nezkoušel.Můžete někdo poradit,Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu