Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 2011


Luckass

Recommended Posts

a co ty ledy nebo náký vylepšení do elh nejsou?

Addony do NHLka 10 a 11 je jeden velkej problém The Grafixer dlouho řešil úpravu NHL 10 na Xboxu (stejně se mu povedlo vyřešit jenom přepisování textu) a prý 11 je zase jiná oproti desítce, takže do té se moc nepouštěl.

Tady jsou odkazy pro více informací:

http://s-games.eu/2010030003-addony-na-xboxovu-nhl-10-nie-su-nerealne.html

http://s-games.eu/2010040001-tvorba-do-next-genoveho-nhlka-znova-o-krok-vpred.html

http://s-games.eu/2011040002-dockame-sa-niekedy-addonov-na-nextgenovu-nhlku-i.html

http://s-games.eu/2011040003-dockame-sa-niekedy-addonov-na-nextgenovu-nhlku-ii.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 199
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

^ ok dík za odpověď, z jakýho data jsou ty zatím nejnovější soupisky ? a hlavně jsou tam aktuální soupisky nároďáku a českých klubů ?

Soupisky nároďáku a českých klubů , podle mě nemaj žádnou aktualizaci, mám takovej pocit že se to týká jenom NHL, ale nevím to jistě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

^ ok dík za odpověď, z jakýho data jsou ty zatím nejnovější soupisky ? a hlavně jsou tam aktuální soupisky nároďáku a českých klubů ?

Tak extraliga má špatný soupisky celkem a repre má soupisky z OH 2010 bych to tak přirovnal takže jiný tam nejsou ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mám konečně ps3 i nhl... moje první dojmy..hokej je to fakt pěknej, hraju ovládání výchozí.

oproti ovládání na pc je to fakt hodně nezvyk. zvlášt to používání pravý páčky. bodyčeky ani střely mi s tím zatím moc nejdou.

při tomhle ovládání se asi nejvíce používají právě páčky a pak R1 a R2 je to tak? náký tipy jak pomoct do začátků někomu, kdo pařil léta hokej na pc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hraju na výchozí. ale mám dotaz - začalo se to chovat nějak divně.

at dám zapnuto nebo vypnuto tak automaticky bruslí pozadu. ikdyž mám nastaveno střídání automaticky tak mi sami nestřídaj. pravá páčka někdo bodycheckuje hodně, někdy vůbec...nechápu proč. čím to prosím je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

^ myslíš Výchozí a Klasické ? jestli jo tak je v tom rozdíl, s výchozím můžeš využít všechny možnosti ovládání jako zvedání hokejky, krytí puku, manuální střídání formací atd. a to s klasickým ovládáním nejde. Koukni do manuálu a zjistíš jakej je mezi něma rozdíl ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už se do toho konečně trochu dostávám a mám zas pár dotazů:

1) když si uložím svoje herní nastavení, dá se nějak implementovat do novýho režimu hry? nebaví mě to tam pokaždý nastavovat znovu

2) jak je to se soupiskama? stáhly se mi nějaký, nejnovější myslím v2.01 - mám nastavit přímo tyhle, nebo nechat nejnovější? ani u extraligy ani u českýho národáku jsem ale v těch soupiskách nezaznamenal změny, je to možný? ta ELH je tam pěkně stará, červenka ve slávii, za vary nákej loginov, vůbec neznám... :-(

3) to že tam chybí KHL znamená, že jágra nelze nikde koupit a hrát se za něj dá pouze v CZECH týmu?

4) korektní dresy národáků se někdy nedají stáhnout?

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já hraju na vlastní ovládání a jediný rozdíl co jsem zpozoroval mezi vlastním ovl. a výchozím je :

-------------------------------------------------------------------------------------------

u vlastního se bodycheck provede stisknutím tlačítka R1 a pravým analogem

u výchozího se bodycheck provede pouze pomocí pravého analogu

EDIT :

Lukmignon :

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1) když si uložím svoje herní nastavení, dá se nějak implementovat do novýho režimu hry? nebaví mě to tam pokaždý nastavovat znovu

- nevím já třeba když si rozehraju novej turnaj tak to musím taky znovu nastavovat :(

---------------------------------------------------------------------------------------------------

2) jak je to se soupiskama? stáhly se mi nějaký, nejnovější myslím v2.01 - mám nastavit přímo tyhle, nebo nechat nejnovější? ani u extraligy ani u českýho národáku jsem ale v těch soupiskách nezaznamenal změny, je to možný? ta ELH je tam pěkně stará, červenka ve slávii, za vary nákej loginov, vůbec neznám... :-(

- aktualizuje se pouze nhl sestavy pokud vím...a navíc neoddělají červenku ze slávie když nemají licenci na khl

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3) to že tam chybí KHL znamená, že jágra nelze nikde koupit a hrát se za něj dá pouze v CZECH týmu?

- ano, pokud nelze nějak předělat z národního týmu tam kam ho chceš...

------------------------------------------------------------------------------------

4) korektní dresy národáků se někdy nedají stáhnout?

- oficiální cestou ne, EA nemá licenci na národní dresy

--------------------------------------------------------------

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu