Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

kdy: 25.7. ve středu v 12:30

kde:před KFC v Liberci

co s sebou: nabité psp, dvd s hrama (beru notebook) a peníze :)

kdo de: FOLTY.HANS, TEKKEN90, MAREK 2080, WIVER, THEME, KOŘAS

kdo se ještě přidáá???

tak po vzájemné dohodě s některými uživateli sme se dohodli na uspořádání srázku v Liberci...........

šlo by to příští týden, kdy přesně si napište, mě je to srdečně jedno, nikam nejedu, tudíš se budu řídit podle vás, kdy se to komu hodí........

místo bych na sraz bych navrhoval KFC či MCDONALD (budem se opičit po chlapcích z Brna :cheesygrin: ) to aspon ví všichni kde to je, poté můžeme jít kamkoliv do hospůdky třeba na pívec, nebo kamkoliv jinam.........

zatím by šli: FOLTY, THEME, TEKKEN (doufám že přijede, i když nemá psp ), MAREK 2080, KOŘAS ....

kdo další, dyžtak pište, myslím že lidí z Liberce a okolí je tu dost..........

pište připomínky, nápady, názory ať to můžem dát do kupi :thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 210
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jojo,už to mám v hlavě od začátku prázdnin.Takže přístí týden...Třeba úterý,středa,čtvrtek?Mě je to vážně fuk.Jsem ready...Takže co s sebou:

- PSP (to bez debat)

- Nějáký peníze (kilo stačí)

- Celej volnej den (aby po hoďce někdo neodešel,že musí jít se psem...)

To je snad vše...Já bych to uspořádal tak něják na tu 13:00 do 17:00.

Místo je mi fuk...Už se těšim panstvo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak konečné rozhodnutí :

STŘEDA 25. 7. V 12:30 U KFC (PŘED KFC) , dáme rychlej oběd a pak si pudem vyzvednout TEKKENA k nádražáku a pak někam zajdem posedět, vim o jedný fajn hospůdce ale domluvíme se na místě...........

theme nechceš vzít vodnici? :)

takže psp s sebou a penáze, to je jasný, vemte i dvd s hrama, já beru noťas.....

howk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zminoval si se o ní v jednom topicu :)

aha no škoda no.............ale tak nevadí důležitý je psp ne? i když .......... :lol:

btw. kdyby někdo měl kamaráda s psp, pučte si at můžeme půjčit tekkenovi a kořasovi......

:thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

theme....no vim o hospůdce kam chodíme furt, je to na terásce, je to pěkně zapadlí a paráda, uplně v pohodě nalejou :thumbup:

jinak tak jakej termín???

bez urazky, nechcu se vam do toho plest, ale na terase se vam v tom vedru na PSP roztecou displeje... :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu