Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Racing Club Forza Motorsport 3 :) / 3. casovka - open - 48h gold


suchac500

Recommended Posts

  • Moderators

Spíš dát víc "open" pro závodníky, aby si mohli vybrat své auto, podle sebe nastavené do určitý třídy (A, S, R3 ....) ?

//edit: určitě by to bylo lepší do určité kategorie jak píšu ^^. V F1 taky nejezděj za jednu značku s jednou formulí, to samé víc podobný Forze třeba závody DTM :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 171
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak se domluvte... co byste chteli vic a pak dejte info :) zatim to beru tak ze az se zvoli class... tak si kazdej muze vzit libovolny auto z class...

pokud budete chtit abych zvolil ja tak neni problem... ale kazdymu se libi neco jinyho .. proto se domluvte a co se bude libit vic tomu se podridim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

No mě je to jedno, mě spíš šlo o to, že tady nevidíte jestli někdo podvadí v nastavování auta (už tady na mě někdo narážel, jestli si upravuju auto) a tím vlastním autem v jednotlivé třídě si to můžeme upravit jak chceme a tim to padá. S každym autem se jezdí jinak, proto jsem to tak chtěl a vedle třeba 3 závodů "open" dát jeden se stejnym autem, aby teda byl vidět víc "skill", ale jak chcete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu