Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Racing Club Forza Motorsport 3 :) / 3. casovka - open - 48h gold


suchac500

Recommended Posts

  • Odpovědi 171
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

já nic nedělám jen napíšu že tam máš chybku a on začne dělat jak kdybych dělal

že je špatnej a začne machrovat jak zajel pod 56 ale ''omylem to smazal''

tak jsem slusne naspal at drzi pusu :) ze kdyz nema foto tak ten cas nema :)

suchac500 jaky zvolis auto na B?:) jo otazka je ta trat co das hodne zatackovita/klikata?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xtommyx2 můžeš to zajet za 6sekund ale bez fotky...:D

a promin v prvním ostrým kole?bez vrácení?:DDD sory blbost to by si tu traŤ musel jezdit furt

STEJNĚ TU KAŽDÝ DRUHÝ VYUŽÍVÁ VRACENÍ ČASU :(

ALE to je fuk večer jedem na novo :) co si vemete za auto lidi?:)jinak svý šance vidím blbě nastavení auta není moje hobby jen v převodech se umím hrabat :D (to bude testovacích koleček) muj cíl=nebýt poslední

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já čas nevracím. Dosáhl jsem toho času dost ježděním přes obrubníky, mám pořád rezervu v poslední zatáčce.

Auto zatím nemám, Clio jsem dostal v nějakém závodě. Peněz na tuning mám celkem dost, uvidíme. Budu doma kolem 21h, tak to už tu budou i nějaké časy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já nic nedělám jen napíšu že tam máš chybku a on začne dělat jak kdybych dělal

že je špatnej a začne machrovat jak zajel pod 56 ale ''omylem to smazal''

tak jsem slusne naspal at drzi pusu :) ze kdyz nema foto tak ten cas nema :)

suchac500 jaky zvolis auto na B?:) jo otazka je ta trat co das hodne zatackovita/klikata?

auto na B ktery si zvolim mam zatim pro sebe taky uvidim co zvolite vy .. ;) :P jinak bude tam od vseho trochu jak rovinky (rychlost..) tak zatacky (ovladatelnost..) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trochu to zmenim...

oznamym tu trat napred vy si vyberete auto .. nezminujte se o nem tady... a budete zkouset, kdyz nebude sedet muzete vymenit za libovolne jine ale jen 1x... tzv > po tom co sem nauplodujete cas s nejakym autem a pak dalsi cas s dalsim autem ... tak budu pocitat uz jen to posledni a jen s tim poslednim si ho budete moct vylepsit... doufam ze sem to napsal tak abyste to pochopili :lol:

fajn svobodna volba to sice je :? ale kdyz sem to takle organzival naposled.. tak jeden clovek zajel trat s tim danym autem... a zbytek jel stejne s tim samym jako ten prvni clovek :? tomudle bych se rad vyvaroval.. pokud mate lepsi napady klidne dejte vedet..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak udělal bych nějakej CF Forza Challenge, kde by bylo předem vybráno např. 9 tratí. Každej týden by se jela jedna, počítali body do celkového žebříčku a nakonec vyhlášen nejlepšího. Klidně bych se toho ujmul :)

Ještě k tomuhle. Taková dlouhodobější akce by nebyla k zahození. Ale to by chtělo striktně daný, jak dlouho se můžou postovat změny časů atd. Ale jsem ochoten s organizací pomoct :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to nechal víceméně tak, jak to máš ty, jenom bych nechal libovolnej poček pokusů na rozdílný auta...: lidi si vezmou libovolný auto, ale jakmile zajedou nějakej čas a uploadnou ho sem, tak už s tim samym autem znovu čas uploadnout nesmí, ale můžou si zase vzít nějaký jiný auto a po zajetí nějakýho času, kterej sem uploadnou už smí zase jenom jiný auto a takhle dokola...prostě aby pořád byla motivace.

Takhle zajedou s 2 autama, pak někdo zajede lepší čas a oni už nebudou mít možnost zlepšení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu