Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Racing Club Forza Motorsport 3 :) / 3. casovka - open - 48h gold


suchac500

Recommended Posts

fajn ok...

gemapn neboj uz mam neco v planu ;)

takze pravidla pro open: jezdete si s jakym autem chcete... ale s danym autem muzete uploadnout cas jen 1x ;)

gemapn to me taky napadlo.. ale pecu na to at je to svobodny jak to vsichni chtej.. ;) napadlo me defakto ale presne to sami :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 171
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Promiň, že do toho ještě zasahuju, ale nebude uplně nejjednodušší zveřejňovat v tomhle topicu pouze časy a screeny ti odešlem do PM, tudíž nikdo kromě tebe nebude vědět s jakými auty jsme časy zajeli? ;) Budeme pořád vědět o nejlepším času a mít hranici na překonání, ale auta by se zveřejnila až po skončení jednotlivých časovek :). Co ty na to?

Je zde však jedna nevýhoda a to, že ty bys pak věděl s jakými auty jezdíme a měl oproti nám výhodu no...ale vyřešit by to snad nějak šlo, třeba by se i našel někdo, kdo by screeny kontroloval a nejezdil ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si debil...kdybych mel vic casu tak taky mohu zajet lepsi cas ale nestrkal bych ti to pred hubu jak ty

jinak co teda furt se to tu micha co treba napsat co se muze a nemuze...nechal bych to tak

VYBEREŠ SI AUTO CLASS B ZAJEDES S NIM A DAS SEM SCREEN ALE PAK UZ SEM UPDATY CASU MUZES DAVAT JEN S TIM SAMYM AUTEM..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bych se tu mohl dohodnout s kazdym... ;) kazdej chce neco jinyho.. a pokud tady budou vsichni davat navrhy jak by to udelali tak na to pecu.. a nebudu delat zadny pravidla a budu se spolihat na to ze ma kazdej jinej vkus a pokud budou chtit co nejvic zabavy tak se budou snazit nekopirovat ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kubo, kdybych měl víc času, tak jsem také pravděpodobně hodím čas okolo 55,5.. Ale ten bohužel nemám. Jsem rád, že jsem se včera a dnes konečně k forze po čtrnácti dnech dostal.. A to mluvím o cca. 30 min denně.. Na víc prostě nemám čas. Ale nenapadej mě pořád. Omluvil jsem se ti, že jsem nechtěl aby to tak vyznělo a dál už to nemá cenu řešit. To že jsem tam napsal a vrať ho tam kam patří je myšleno stejně, jako si to před tím napsal ty.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fajn trat dam driv.. aby se tu uvolnilo napeti a vy mohli vypadnout k forze :lol:

Silverstone kratka 2,64km (tusim :) ) takze si to uzijte ;) screeny normalne sem..

je pravda ze se okopiruje max typ auta nic jinyho :)

vysledky druhe casovky prijmam normalne do 20 hod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako s tím nastavením má kuba asi pravdu.. Znevýhodňuje to již tak znevýhodněné lidi, kteří nemají tolik času. Dále to znevýhodňuje ty, kteří nemají live (zase já.. :D), protože nemůžou omrknout z tabulek, které auto je nejvýhodnější a dokonce se dá tuning stáhnout, člověk pak může dokoupit díly a má hotovou káru, kdežto člověk kterej začíná od ničeho to musí hodiny testovat.. Ale závod už odstartoval, takže podmínky příjmám. Nicméně do budoucna to asi není nejšťastnější řešení..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono spousta lidi (jako napr. ja) na nastaveni vozu moc nesaha :) takze bych to zas az tak nebral jinak...

opravdu si myslite ze kdyz tu nejde o nic... tak tu kazdej travi tejden tim ze si nastavuje auto ? ;) ale no tak...

jinak tento zavod je o 48h gold (:lol:) .. takze GL vsem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave ze saha (navic o gold :D) a jinak si ho muze stahnout primo na trat primo pro auto... :/ takze tohohle kola se nezucastnim... kdy bude dalsi

EDIT nejde o to jak dlouho si ho nastavuje ale jak si ho nastavuje muze jen 5minut...a udela dobry setup nebo 10sekund a stahne :D

ja osobne bych byl proto aby si zvolil auto i trat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neumřeli.. Prostě člověk sotva našel čas na závodění.. Na tunění prostě není čas.. :) Nevím, alespoň mám ten pocit. Možná by to suchy chtělo zúžit na nějaké auto bez tuningu.. Čím víc komplikované, tím míň lidí bude hrát. Hra má dost aut a tratí na to, aby se nedostavil stereotip (samozřejmě myšleno v možnostech forzy 3.. :D).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu