Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Street Fighter X Tekken / Tekken X Street Fighter


tekken90

Recommended Posts

Platformy: PS3, Xbox360

Spájanie postavičiek v bojovkách je v móde a tak sa Capcom a Namco spájajú v megabojovke, presnejšie v dvoch. Jednu prinesie Capcom, druhú Namco a obe budú obsahovať Street Fighter a Tekken postavy.

Street Fighter x Tekken - bude prvý titul od Capcomu postavený na Street Fighter IV engine a teda kreslené postavičky budú znovu bojovať, tentoraz však aj s novými nepriateľmi z Tekken série. Dostanú sa tam napríklad Kazuya Mishima alebo Nina Williams, Hra bude obsahovať mody ako Versus, Training, Tag Team.

Tekken x Street Fighter - bude na Tekken engine a teda Street Fighter postavičky sa dostanú do 3D podoby a štandardných arén. Viac detailov nám k tomu Namco ešte povie.

Oba tituly sú však ešte ďaleko a skôr ako koncom budúceho roka ich ani nečakáme.

pict-394-450.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl jsem gameplay, v podstatě celý Street Fighter IV + Tekken postavičky. Jako fanoušek Tekkenu si to stejně koupím, abych rozdrtil ty Street Fighteráky:D Ovšem o tom Tekken vs. Street Fighter jsem nikdy neslyšel, jseš si jistý? Je to divné vyrábět v podstatě tu samou hru v různých grafických provedeních, navíc pokud si zvolejí engine, na kterém byl postaven Tekken 6, tak to nebude žádná sláva, jelikož ta grafika tam nebyla slušná....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...
Viděl jsem gameplay, v podstatě celý Street Fighter IV + Tekken postavičky. Jako fanoušek Tekkenu si to stejně koupím, abych rozdrtil ty Street Fighteráky:D Ovšem o tom Tekken vs. Street Fighter jsem nikdy neslyšel, jseš si jistý? Je to divné vyrábět v podstatě tu samou hru v různých grafických provedeních, navíc pokud si zvolejí engine, na kterém byl postaven Tekken 6, tak to nebude žádná sláva, jelikož ta grafika tam nebyla slušná....

Je to jiste, tak znela dohoda mezi Capcomem a Namcem. Vsichni jsme zvedavi, jak dopadne prevod Street Fighter postavicek do Tekkenovskeho 3D. SF4 to tak uplne neni, ta mechanika hry bude podstatne jina, ale samozrejme ma bliz k SF4 nez k Tekkenu.

Nejaktualnejsi informaci je ovladani hry: http://www.czecharcade.com/ukazky-ovladani-v-titulu-street-fighter-x-tekken/

BTW ty hrajes nejak aktivne bojovky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu