Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PODVODNÍK Mates39


StefiCZ

Recommended Posts

Ja bych mu negativni komentar dal hned ale proste mi nejde mu ho pridat a absolutne nevim proc.Jeho stranka s Feedback score mi nejde otevrit.

No to bude nejspíš chyba u tebe. Já se tam dostal v pohodě. Nebo mě ještě napadá jestli si tě nedal do ignoru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ted sem se s nim bavil nebo spis s jeho imaginarnim otcem :D nakonec sem s neho vytah ze to neni jeho tata ale on sam.nA Skypu mi pres Webku ukazal podaci listek ze mi to dnes odeslal ale zaruku ma pry kamos takze toho nejdulezitejsiho se stejne nedockam :( Navic porad nevim co me v tom poslanem baliku ceka.

Jinak ted sem zjistil ze Bubak je urcite on a dostal i Ban.Jinak zitra jak dojde balik tak napisu co tam nakonec bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ted sem se s nim bavil nebo spis s jeho imaginarnim otcem :D nakonec sem s neho vytah ze to neni jeho tata ale on sam.nA Skypu mi pres Webku ukazal podaci listek ze mi to dnes odeslal ale zaruku ma pry kamos takze toho nejdulezitejsiho se stejne nedockam :( Navic porad nevim co me v tom poslanem baliku ceka.

Bud rad ze stebou je aspon v kontaktu i kdyz je to idiot. Vetsina lidi pak dela mrtveho brouka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ted sem se s nim bavil nebo spis s jeho imaginarnim otcem :D nakonec sem s neho vytah ze to neni jeho tata ale on sam.nA Skypu mi pres Webku ukazal podaci listek ze mi to dnes odeslal ale zaruku ma pry kamos takze toho nejdulezitejsiho se stejne nedockam :( Navic porad nevim co me v tom poslanem baliku ceka.

Jinak ted sem zjistil ze Bubak je urcite on a dostal i Ban.Jinak zitra jak dojde balik tak napisu co tam nakonec bylo.

Určitě napiš jak si dopadl. Ale doporučuji ti i přes to, že ti to pošle neváhej a negativní komentář mu nandej... (a když už se s nim bavíš tak se ho zeptej na ten ignor)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Negativni komentar po tom vsem dam tak jako tak, navic zatim stejne nevim co je v tom baliku a zaruky sem se nedockal vubec.Takhle by teda uspesny obchod vypadat nemel.Ale uz se se mnou zas nebavi takze se ho na ten ignore asi nezeptam.

Nakonec se to podarilo a komentar ode me dostal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte bejt blbci a s takovym člověkem vůbec neobchodovat.Toho člověka vůbec neznám (ani z fora,nemá moc [žádnej] itrader,je tu chvilku),tak buď se na něj vyseru a nebo jedině osobně a nebo ať pošle první...Pak nemusíte řešit takový kraviny.Ale určitě bych k němu zajel,ale to už nemusim psát,když se to psalo 10x předemnou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teda dosla flash karta ale samozrejme bez adapteru na kterym sme se dohodli, jenom mi nadal do socek ze pry ani nemam 10,- na vlastni.Zaruku uz taky nikdy neuvidim jenom se zase vymlouval.Ale diky bohu ze sem z nej dostal aspon tohle.No myslim ze aspon castecne se to vyresilo ale i tak to bylo neco hroznyho negativni iTrader sem dal tak uvidim co na to admini.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu