Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sluchadla pro PSko


Wikin

Recommended Posts

Cus Typci,

Tak jsem si z obchodu prines USB Headset Logitech pro PS3 s domenim(Ja kreten) ze do nich pujde zvuk z MW2 a ostatnich her..... Ovsem zvuk pochopitelne nejde:-D :-D

Mohl by mi nekdo poradit zda vubec existuji nejake sluchadla na Hrani ps3 her, ktere se zapichnou pres USBcko do Masiny ja jedou ... Se zvvukem do beden fakt nemam šajn s těma jackama.... nechápů proč třeba psko nemohlo mít jack na sluchadla rovnou....:-

Díkys za rady:):):):):)8)8)8):roll::roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za prve edituj posledni prispevek pomocí tlacitka upravit prispevek, za druhé si precti pravidla fora to aby jsi se vyhnul stretum s moderatory, za treti v PS3 zadne cinche nejsou, jsou primo na k PS3 dodavanem AV kabelu, proto jsem ti psal ze tu redukci potrebujes mit s 2x cinch samice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak kluci mam otazku .... mam doma bednicky a mikrak a nechce se mi zbytecne utracet za headset :P .. tak ze bych to udelal takle.. :: http://www.rojka-autohifi.cz/pc7-201-propojovaci-kabel-jack-3-5mm-2xcinch/ tyhle samice. Btw. upe stejny toto i s 3,5 mm jackem samicí sem nenasel takze by to chtelo jeste toto :

http://www.rojka-autohifi.cz/pc7-221-konektor-jack-3-5mm-samice/ , pak bych pouzil jack rozdvojku abych mohl pripojit mikrofon a repraky. .. slo by to ? kdyztak jak bych to mel nastavit v nastavení ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu