Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tony Hawk: Shred


Negto

Recommended Posts

Teprve nedávno nám Activision oficiálně potvrdil, že pracuje na hře Tony Hawk: Shred, která má napravit reputaci dnes už hodně průměrné série. Dnes nám Activision nadělil první obrázky, na kterých je vidět, že se vývojáři vydali art stylem, který hře opravdu sluší. Další novinkou hry je, že si ve hře neužijeme pouze skateboarding, ale také snowboardingu. Na své si tak nyní přijde naprosto každý. Více už ale prozradí samotné obrázky, které naleznete na kartě hry . Tony Hawk: Shred by měl vyjít koncem letošního roku.

Konzole: PS3, Xbox360, WII

Datum vydání: Konec letošního roku

1 obrázek ...... 2 obrázek ........ 3 obrázek ........ 4 obrázek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovládání ...

Už je to nějaký pátek, co Activision oznámil, že další Tony Hawk hrou bude Tony Hawk: Shred. Teprve dnes jsme se ale dočkali prvních obrázků, které potvrzují, že tvůrci ponechali art styl z Ride a naprostou novinkou v sérii bude to, že kromě jízdy na prkně, zavítáte i na snowboard. Jak to bude s ovládáním, jestli bude možné opět hrát jen s prknem, zatím netušíme, ale snad budou povoleny i klasické ovladače.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do světa byl vypuštěn vůbec první trailer pro Tony Hawk: Shred. Tento titul vychází již letos na podzim a kromě jízdy na prkně, se budete moci vyřádit i na snowboardu. Ještě ale nevíme, jestli bude opět podmínkou speciální ovladač, jak tomu bylo u TH Ride. V traileru můžete spatřit skate i snowboard a taktéž i hraní na prkně (ovladači).

Trailer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako nevim, hrál sem jen Skate 3 a 2 demo, ale tohle video vypadá naprosto hrůzostrašně! Grafika strašná, ovládání a skoky primitivní, hra nadržuje na každym krok (metru)... Hrůza...

ta grafika je tak schválně a mě se celkem líbí.. do takové hry se to i hodí.. a jak víš jaky je ovládání když nevyšlo ani demo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta grafika je tak schválně a mě se celkem líbí.. do takové hry se to i hodí.. a jak víš jaky je ovládání když nevyšlo ani demo ?

Myslím ovládání v poměru k pohybu ve hře. Viděl jsi, jak nahnul prkno, a postava ve hře udělala sama otočku? Prostě všechno je tam dost zveličené.

Mě ta grafika přijde příšerná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím ovládání v poměru k pohybu ve hře. Viděl jsi, jak nahnul prkno, a postava ve hře udělala sama otočku? Prostě všechno je tam dost zveličené.

Mě ta grafika přijde příšerná.

jo ale to bylo prkno ne ovladač... :D já bych se teda to prkno k tomu nekoupil protože je to shit... a nebyl bych jedinej kdo by to solil na starym dobrým dualshocku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo ale to bylo prkno ne ovladač... :D já bych se teda to prkno k tomu nekoupil protože je to shit... a nebyl bych jedinej kdo by to solil na starym dobrým dualshocku

Já vim, je to dělaný na Kinectu, ale pochop proboha, on jen trochu nahl, a už udělal celej obrat, a vzhledem k těm trikům, bude stačit něco zmáčknout a postava udělá sérii triků sama. Tzn arkáda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu