Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Acekart aKAIO 1.6 a formáty


Millo_CZ

Recommended Posts

System AKAIO (1.6 -1.7.1) zvlada NDS, homebrew NDS, sav soubory .sav a .nds.sav, a to je ze zakladu asi tak vse.

TXT bych na tom moc nepoustel, pokud neni dostatecne male.

Kdyz si stahnes MOONSHELL, tak rozchodis filmy DPG, hudbu v MP3, OGG, textove soubory TXT (v plne palbe bez omezeni velikosti), obrazky JPG atd, emulator NES her.

Pokud chces rozjet i dalsi veci, tak napis co konkretne a mi ti povime, co to umi, nebo zda to vubec pujde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kamos mel moonshell a kdyz listoval seznamem .nds, tak to lagovalo protoze to prej muselo nacitat nazvy. (0,5-1s / hra v seznamu)

A to bych teda stopro nechtel :).Na AKAIO to mam hned a listuje to celkem rychle.

A moonshell se prej jeste celkove dlouho loaduje, tak nevim.

EDIT:

Kdyz mi tu nikdo nenapise nic revolucniho :D, tak zustanu u AKAIO.

Roms jedou pohodlne, rychle se v nich listuje, emulator NES - nesDS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milo, milo, rozesmal jsi me :D

System AKAIO je system pro chod karty Acekard. Moonshell je HOMEBREW, ktery stejne jako treba nesDS NECO UMI. Ten jsem prave zminoval z duvodu, ze v moonshellu prehrajes FILMY, HUDBU, otevres OBRAZKY a muzes klidne i CIST. Nerekl jsem, aby jsi ho pouzival jako SYSTEM PRO CHOD KARTY, i kdyz tahle moznost tu je taky, nicmene - i kdyby jsi to tak provedl, AKAIO bys na pametovce musel mit taky!

Co se tyce systemu, tak AKAIO je na Acekard NEJLEPSI SYSTEM, ktery muzes mit. Nic revolucnejsiho neni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MILO_CZ - Zkus si na DSOrganize spustit film, hudbu a prohlidnout obrazky. DSOrganize samo neumi nakladat s podobnymi soubory a vlastne skoro nic nenabizi. Internet u nej je na nic! (vim o cem mluvim, jelikoz jsem testoval vice hb browseru.

Jedine, co u DSorganize stoji za zminku je sprava souboru... ALE - DSO ma tolik chyb, a je nestabilni, ze ho radsi nikomu nedoporucuju (me osobne doslova vy*ku*vil system karty a kdyz uz jsem ho rozjel naplno, po zadani zalohy seznamu a informaci... proste vsechna data sla do kytek... takze kdo ho uziva, je bud blazen, nebo mu holt funguje lepe)

AZ SPUSTIS NEJAKY FILM A POJEDE TI V DSORGANIZE, HOD SEM PROSIM NAVOD, RAD SE PRIUCIM, a potom i kravinu moonshell smazu z dska

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jaky znas jiny internet broowsery nebo organizatory souboru ? (okiwi mne jaksi nefunguje)

Me se DSO zda teda nadprirozene praktickej ... film na nem asi nerozjedes, ale umi mp3/mp2/ogg/+ dalsi coz je v celku dobry...

Obrazky zvlada vsechny bezny formaty vcetne animaci gif...

A ohledne moonshelu:

To lagovani kdyz se listuje seznamem .nds je pravda, ze jo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu