Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mafia II demo na steamu


jura555

Recommended Posts

  • Odpovědi 118
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ale nejvíc mě na tej hře asi sere to, že se tam nemůže skákat. Třeba přiběhnu někam kde je moc vysokej plot kterej nepřeskočím a kousek dál je nízká hradba ale za ní je trochu větší díra a už tam nechce přeskočit takže jsem vlastně v pasti když to je třeba v rohu a honí mě policajti.

Ale fyzika a ovládání aut je :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady to je hrůza, ovladatelnost pomalá, ostatně jako v Mafii1. Když to někam nabouram tak se mi akorát odře nárazník a rozbijou skla, sice po skle zůstanou aspoň střepy v rámu ale stejně je to málo. Už úplně vidim jak v full verzi budu muset někomu ujet a do zatáčky pojedu dvacet protože smykem se to projet nedá.. prostě nevím jak u vás ale já to ve smyku neudržím hned se mi to buď přetočí a nebo vjedu do zdi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Lol hoši to není Forza nebo nějakej GRID...omg...:D" No tak je to Need For Speed Undercover no :roll:

Kubo...drz h.... co ja vidim tak sis tady stezoval jak je to na pi** sotva sem nekdo z modu napise ze je to dobry tak mu hned das THX jak na FB libi se mi.......ty ses ho*** objektivni jen kecas podle toho co kdo zrovna rika.....

jinak hra je dost dobra..je dobre ze to bezi na normalnim PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu