Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mafia II demo na steamu


jura555

Recommended Posts

Ne.. já sem akorát dřív porovnával hry a přišlo mi to stejně jako kravina ale pak sem to začal hrát víc s time blbincem a najednou se mi to zalíbilo protože byl čas vyzkoušet všechno co tam je a to že sem řikal něco předtim to bylo bez jakýhokoliv zkoušení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 118
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ja nevim ale rekl bych ze nektere nedostatky jsou prave kvuli demu... např

plavani> aby sme se nedostali na druhy ostrov ....skakani z auta> aby sme se nedokutaleli mimo demo zonu.....

Možná ano, střílení z auta nefunguje proto aby sis neprostřílel cestu přes ten most :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To střílení z auta že tam není mi nevadí. Vemte si jak by jste to udělaly 1) když ste pravak a budete střílet levou, 2) řazení

heh zas takhle to brat nemuzes ...je to precejen hra..a vis jak boli rozbit loktem okno? nebo jak je narocne do naprsni kapsy narvat brokovnici a samopal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že bolí rozbít sklo? to je kec..já sklem proltěl celej a nic mě nebolelo jenom ty střepy co sem měl v sobě :lol:

Možná ti jeden trochu větší zůstal v hlavně ;)

_______

Jako teď když jsem to hrál dýl tak se to ještě dá unést, sice se v autě nemůžu bránit když oni na mě pálí jako divý z thompsonu, ale co se dá dělat :D Když je to česky tak si to možná i koupím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boze me dostava jak nekdo prirovnava hru k realite. PROBOHA OD TOHO JE TO HRA ZE TAM MUZETE DELAT NECO CO V REALITE DELAT NEMUZETE ? Koho by bavilo chodit ve hre na 8 hodin do prace a pak se ve hre 5 hodin divat na televizi ? Obcas jit do MCdonalda dat si hranolky a burger a polestit si sve EGO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem hru hrál asi 2 hodinky tak mě strašně chytla :D určitě si jí budu muset koupit :) osobně se mi jízda autem zamlouvá... vy si na to stěžujete protože to neumíte uřídit to už je váš problém :D ovšem ničení výloh, vykradení kasy,prodejny zbraní,oblečení... to je u mě strašné + ! a vůbec... nevim proč to ted soudíte když jasně na začátku dema píšou že to je demo a plná verze bude jiná ;) nemužou přece hned v demu odhalit všechny funkce no ne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu