Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mafia II demo na steamu


jura555

Recommended Posts

  • Odpovědi 118
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tady máte návod jak se dostat do uzamčené části města. ale nesmíte se moc vzdálit jinak vám to napíše "mise byla neúspěšná". Je to mnou odzkoušené http://www.youtube.com/watch?v=IHVZyXOnkrA&feature=player_embedded

jo to uz jsem zkousel...rikal jsem si hura kouknu se vsude(vubec mi nedoslo ze v 1GB nemuze bejt cely mesto :D) a pak prisel ster :D

Nekteri tu jsou vazne objektivni jako prdel :D Radsi ani nebudu jmenovat :lol:

kf5po6_th.png

jo proc myslis ze jsem to tu uz psal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to uz jsem zkousel...rikal jsem si hura kouknu se vsude(vubec mi nedoslo ze v 1GB nemuze bejt cely mesto :D) a pak prisel ster :D

V 1 GB muze byt cele mesto. Vetsina textur se muze opakovat a proste tam chybi treba dubing, ktery urcite par hodin ma..

To ze to napise "mise byla neuspesna" preci neznamena, ze tam ta cast mesta chybi :) Znamena to, ze jsi ji proste prerusil, protoze delas neco jineho, nez mas. Je to takhle resene ve vice hrach :)

jo proc myslis ze jsem to tu uz psal :D

aha, tak toho jsem si nevsiml :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu