Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 2010 - turnaj


dessperadoss

Recommended Posts

Turnaj může začít:

Skupina A:

CreWan - Manchester united

yoker - Manchester city

majk - inter milan

Benycze - Valencie

Skupina B

malda - Arsenal

já (dessperadoss) - Chelsea

punchiii - Real Madrid

MaReCZek - Barcelona

hraje se každej s každým 2x ve skupině!!! výhra 3body,remíza 1bod,prohra 0bodů.Z každé skupiny postupují 2 nejlepší. Výsledky mi pls pište do soukromých zpráv.Hodně štěstí :psp: :psp: :psp: :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

--------------------------------zápas---výhra----prohra---remíza---body---skore------místo

Tabulka

Skupina A:

CreWan - Manchester united

yoker - Manchester city---------2------0----------0----------2-------2---------1-1--------1-2

majk - inter milan

Benycze - Valencie---------------2-----0-----------0----------2-------2--------1-1---------1-2

Skupina B

malda - Arsenal-------------------4---------0--------4-------0--------0------5-9--------3

já (TomasBerdych) - Chelsea------4---------3--------1-------0--------9------11-9------1

punchiii - Real Madrid

MaReCZek - Barcelona--------------4--------3--------1-------0---------9------4-4------2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

--------------------------------zápas---výhra----prohra---remíza---body---skore------místo

Tabulka

Skupina A:

CreWan - Manchester united

yoker - Manchester city---------2------0----------0----------2-------2---------1-1--------1-2

majk - inter milan

Benycze - Valencie---------------2-----0-----------0----------2-------2--------1-1---------1-2

Skupina B

malda - Arsenal-------------------4---------0--------4-------0--------0------5-9--------3

já (TomasBerdych) - Chelsea------4---------3--------1-------0--------9------11-9------1

punchiii - Real Madrid

MaReCZek - Barcelona--------------4--------3--------1-------0---------9------4-4------2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu