Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

EBook reader s podporou ceskych znaku?


Anonymous_

Otázka

Uz jsem se tu kdysi asi ptal, asi to tu uz je nekde zminene, ale nekde zahrabane - a nez to lovit, tak si radeji dovolim rozvirit vodu v NDS foru...

Takze - jake existuji e-book readery pro DS (Lite)? Beru jenom ty, s podporou ceske diakritiky (jinak jsou pro mne bezucelne). Zaroven bych velmi rad, aby se DSko dalo drzet "jako kniha". A v neposledni rade bych byl rad, kdybyste doporucili primo nejaky, ktery pouzivate ;)

Diky za vsechny odpovedi - muzeme tu z toho udelat takovy mensi seznam/sbirku e-book readeru pro NDS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Známm jen DS Reader, ale jsem s ním spokojen.Na výšku sice číst nelze,ale můžeš nastavit velikost fontu.Umí číst jen txt, ale to taky není problém.Pro konverzi textu doporučuju PS pad, funguje mi vše.Jedinou chybičkou je že název zkonvertované knihy musí být do 5ti znaků! jinak nelze ukládat záložky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja se tez priklanim k DSReaderu

http://console-forum.net/tema/22099-program-na-cteni-ebooks-vcetne-cz-fontu

http://console-forum.net/tema/44176-jak-na-diakritiku-v-dsreaderu

U toho cz fontu (prvni odkaz) jsem napsal poznamku, takze kdyz uz si zvolis tenhle, tak rozhodne procist :D

KIWAF: Diky za tip, odzkousim.

EDIT: Moonshell 2.10 sice knizky zvlada (txt soubory), ale jsou tam problemy s diakritikou, nebo jsem alespon neprisel na to, v jaky format pisma pouzivat. Kazdopadne, ani on nezvlada cist knizky s drzenim ds jako knihy.

Pokud ti ale nejde primo o cteni vlastnich knih a nevadi ti anglictina, tak muzu doporucit 100 Classic Book Collection. Cte se to hezky, je to jako kniha, otaci se listy jako v knize, a kdybych to nezkousel bez zvuku, tak bych mohl treba i rict, ze ty stranky susti :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem rozchodil i DSReader (na AK2i nefunkční, ale na Supercard DSTWo jde bez problémů) a vrátil se k DSlibris, které mi vyhovuje víc. Nemá sice tak komfortní nastavení a je trošku složitejsi konverze knih, presto se mi na něm čte líp. Asi to hlavně dělá držení DS jako knihy.

Moonshell jsem zkoušel už dřív a na čtení nic moc, hlavně špatné zalamování řádků.

Jinak opravdu pěknou čtečku knih má Supercard DSTWO, ale si nezvládne diakritiku, zatím jsem nepřišel na to jak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu