Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Instalace BF4 na externí HD


Karllan

Otázka

Zdravím, nedávno jsme se stal majitelem postaršího Xka.

Zde na foru jsem se dočetl, že lze bez problému instalovat hry na xterní HDD. Dnes jsem tedy domů přitáhl Battlefield 4 (origo) a bohužel se mi ho nedaří na externí HDD nainstalovat... Xbox disk normálně vidí, dema a arkády na něj nainstaluji. Jen s tím BF si nevím rady... Je nějaká možnost, jak si zahrát? Nebo jsou to vyhozené peníze. RGH nemám ani interní HDD nemám.

Verze dashboard: 2.0.17489.0

Předem díky za odpověď a omlouvám se, pokud se to tu již řešilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

Něco podobného se už řešilo v tématu ZDE.

Já jsem v něm reagoval TÍMTO příspěvkem, kdy jsem se na oficiálních stránkách o Xboxu dočetl, že na ext. HDD nelze instalovat hry z DVD placek.

Uživatel "jirik" mi pak následně na to OPONOVAL, že možné to je. Na můj následný dotaz, zdali to sám odzkoušel a může potvrdit funkčnost, už nereagoval. Pokud by to totiž šlo, byla by to nová informace, kterou jsem oficiálně nikde potvrzenou nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Díky za odpověď! Bohužel jsi mě moc nepotěšil... Myslíš, že je nějaká šance, že toto MS v nějakém updatu "opraví"?

Naštěstí můžu hru vrátit... Nejspíš zvážím RGH. Cena origo disku překračuje několikanásobně pořizovací cenu mojí konzole :D (to sice i RGH.. ale alespoň ušetřím za hry)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

No já stále čekám, že někdo potvrdí nebo vyvrátí tuto možnost na základě své vlastní zkušenosti. Je možné, že to některý z posledních updatů přinesl, anebo je taky možné, že už to pro generaci X360 nebudou řešit (pro Xone to funguje). Sám jsem ještě neměl čas to vyzkoušet, ale nejspíš mi nic jiného nezbyde ;)

Jinou hru nemáš, že bys to ještě zkusil na jiné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zatím bohužel ne...

Xbox jsem pořídil ve čtvrtek, dnes (vlastně už včera) jsem skočil pro BF4. Ale co jsem tak koukal různě po netu, tak mám asi bez interního HDD smůlu. Ráno zajdu BF vrátit, popř. vyměním za něco jiného...Každopádně hry s "hard disk required**" zatím radši brát nebudu. Nejspíš vyměním za Forza Horizon, ta by snad měla jít bez instalace/popř vyzkouším a podám info. Hold celkem zrada, čekal jsem, že to pofrčí i takto, když mi jedou dema a arkády.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zatím bohužel ne...

Xbox jsem pořídil ve čtvrtek, dnes (vlastně už včera) jsem skočil pro BF4. Ale co jsem tak koukal různě po netu, tak mám asi bez interního HDD smůlu. Ráno zajdu BF vrátit, popř. vyměním za něco jiného...Každopádně hry s "hard disk required**" zatím radši brát nebudu. Nejspíš vyměním za Forza Horizon, ta by snad měla jít bez instalace/popř vyzkouším a podám info. Hold celkem zrada, čekal jsem, že to pofrčí i takto, když mi jedou dema a arkády.

Nemaš lepší si koupit HDD třeba zde http://www.playcentrum.cz/default.asp?SK1=XBOX%20360&SK2=HW&SK3=Hard+Disky&menu=506 a máš klid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Je to sice jednodušší řešení, ale vzhledem k tomu, že mě xbox přišel na 600,- a nejlevnější disk zde mají za 1300,-, tak mi taková investice přijde trochu proti srsti :/ Nehledě na to, že za stejnou cenu mohu mít RGH.

No já stále čekám, že někdo potvrdí nebo vyvrátí tuto možnost na základě své vlastní zkušenosti. Je možné, že to některý z posledních updatů přinesl, anebo je taky možné, že už to pro generaci X360 nebudou řešit (pro Xone to funguje). Sám jsem ještě neměl čas to vyzkoušet, ale nejspíš mi nic jiného nezbyde ;)

Jinou hru nemáš, že bys to ještě zkusil na jiné?

Tak jsem dnes vyměnil BF za Forza Horizon a překvapivě hra na externí disk nainstalovat jde o.O . Vypadá to, že na externí HDD nejdou nainstalovat jen HD textury, nebo jiné doplňky, resp. hry, které mají přímo v popisu "hard disk required**".

Nešlo by vypreparovat pouze ty textury, nebo co to je z placky a vložit na HDD ručně? Zbytek pak nainstalovat klasicky? Předpokládám, že bez RGH asi ne.

Nakonec asi stejně budu muset pořídit nějaký disk... (nejspíš jen prázdný rámeček/redukci na fat + nějaké jeté WD). Nebo už se nějak posunul progress s hrami na dvou DVD přes RGH?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Pokud chceš udělat RGH tak budeš stejně potřebovat HDD ať už interní (třeba z notebooků vloženy do rámečku který strcis do prázdného šuplíku v Xboxu) a nebo externí do USB, já doporučují sehnat origo HDD pro Xbox.Bohužel jsou hry které vyžadují instalaci dat z DVD na interní hardisk, většinou je to tebou zminovane HD textury.

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže můžu potvrdit, že externí Hdd se po naformátování v konzoli Xbox360 stává plnohodnotným Hdd, s možností ukládání instalovaných her z DVD.

Dokonce do kapacity až 2TB s tím že konzole Xbox360 si vyhradí 512 MB místa pro potřeby systému.

Osobně jsem vyzkoušel a mohu potvrdit!

[blink]EDIT: NA EXTERNÍ HDD FORMÁTOVANÝ KONZOLÍ JDOU INSTALOVAT HRY Z DVD ALE NELZE INSTALOVAT HD OBSAHY (např. Battlefield 4[/blink]

jhq0lc.jpg

Upraveno uživatelem Pietro Fofista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Za plnohodnotný disk bych to určitě nepovažoval, když nejdou nainstalovat všechny hry ;) Viz. třeba ten BF4, podobné to určitě bude s dalšími hrami s "hard disk required". Toto odsouhlasil i basildon. Resp. pokud se mýlíme a podaří se ti nainstalovat BF4 na externí HDD - běžím pro něj zpátky do obchodu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže nemám dobré zprávy. Některé hry jako CoD Black Ops II a jiné jdou bez problému instalovat na externí Hdd.

U Battlefield 4 umírá naděje při snaze instalace HD textur na již zmíněný externí Hdd.

Takto to dopadne

iljdkw.jpg

Takže jen doufat, že nějaký update upraví toto omezení, pokud tedy není důvodné pro udržení správné funkce konzole.

Osobně jsem z mé strany spokojen, neboť i momentální stav možností s Hdd beru jako velký přínos.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu