Jump to content

gho5t

Members
 • Content Count

  96
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7
 • Feedback

  100%

gho5t last won the day on April 15

gho5t had the most liked content!

About gho5t

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chápu, u nás na vesnici se taky říká že silnější pes m...
 2. A s tím fetem....ať zajdeš do jakýkoliv restaurace v městě nad 50.000 lidí je takřka stoprocentní že někdo z personálu si dává vitamin P na posílenou. To je prostě dnešní fakt.
 3. Já to nepochopil....ty jsi ten srnecek Martínek, Jeník nebo ten slimák?
 4. Udeluji ti po zbytek dne volno...
 5. My chceme recku, my chceme recku.....
 6. Je tato hra důvodem se rozvést, koupit ps 4 a prožít v ní zbytek bídného života?
 7. Vzal bych za 500 jen tu kartu.3DS už mám....a taky od tebe:-)
 8. gho5t

  Oprava xbox original

  Tak dneska jsem se tomu asi deset minut věnoval a zjistil že na Xboxu je nahrán xbmc o kterém jsem ani nevěděl že byl takovým předchůdcem KODI. Hry z dvd nejdou plně spustit ani z něho. Prostě obraz odmítá naskočit. No a všechna tlačítka na Xboxu at už při zmáčknutí nebo podržení pouze provedou reset.no a jednou z deseti pokusu se dokáže otevřít mechanika, když mackam tlačítko pro otevření. Hold zítra budu muset googlit. Ale zatím vám oběma děkuju za tipy.
 9. Bojovat hoši bojovat....a kdyby to už náhodou nevypadalo tak bych zkusil rychlý a brutální útok na jejich support mail
 10. gho5t

  Oprava xbox original

  No to jsem právě nechtěl dělat. Sehnal jsem si několik her na DVD a ty si chtěl zahrát a to cfw nebo softmod jsem vůbec využít nechtěl.
 11. já už vám normálně fandím aby vám to došlo. Poslední dva dny sem chodím jenom sledovat nový vývoj situace
 12. Koupil jsem na blešáku ve Svitavách xbox první generace, prodejce mi k němu nebyl schopen říci žádné informace. Po přinesení domů jsem zjistil, že xbox je funkční ovšem nelze užívat, hned vysvětlím. V xboxu je nainstalován nějaký cfw který startuje automaticky při startu konzole. Z tohoto jde odejít do původního dashboardu, ovšem na xboxu jsou poškozena tlačítka pro vypnutí konzole a vysunutí mechaniky. Takže konzole jde zapnout pouze tak, že se zapojí do elektriky, kdy poté se hned sama zapne a vypnutí probíhá opět pouze vypojením trafa z el. zásuvky. Při mačkání tlačítka pro vypnutí konzole nebo vysunutí mechaniky dochází pouze k restartu konzole a automatickém spuštění cfw. No a teď ten největší problém....konzoli mám připojenou ke staré crt televizi a normálně ukazuje obraz, ale pouze do chvíle než do ní vsunu dvd s hrou, poté se obraz vypne a hra běží, protože slyším zvuk. Zkoušel jsem různé nastavení obrazu v xboxu, ale vždy stejný výsledek. Někdo kdo toto umí opravit?
 13. Bacha s těma výrazama....Hamáček a úřad pro pravdu že sleduje:-)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy