Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

gho5t

Members
 • Příspěvků

  91
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhrané dny

  4
 • Feedback

  100%

gho5t naposledy vyhrál(a) dne Březen 23

gho5t měl nejlépe hodnocený obsah!

O uživateli gho5t

 • Hodnost
  Member

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. gho5t

  Oprava xbox original

  Tak dneska jsem se tomu asi deset minut věnoval a zjistil že na Xboxu je nahrán xbmc o kterém jsem ani nevěděl že byl takovým předchůdcem KODI. Hry z dvd nejdou plně spustit ani z něho. Prostě obraz odmítá naskočit. No a všechna tlačítka na Xboxu at už při zmáčknutí nebo podržení pouze provedou reset.no a jednou z deseti pokusu se dokáže otevřít mechanika, když mackam tlačítko pro otevření. Hold zítra budu muset googlit. Ale zatím vám oběma děkuju za tipy.
 2. Bojovat hoši bojovat....a kdyby to už náhodou nevypadalo tak bych zkusil rychlý a brutální útok na jejich support mail
 3. gho5t

  Oprava xbox original

  No to jsem právě nechtěl dělat. Sehnal jsem si několik her na DVD a ty si chtěl zahrát a to cfw nebo softmod jsem vůbec využít nechtěl.
 4. já už vám normálně fandím aby vám to došlo. Poslední dva dny sem chodím jenom sledovat nový vývoj situace
 5. Koupil jsem na blešáku ve Svitavách xbox první generace, prodejce mi k němu nebyl schopen říci žádné informace. Po přinesení domů jsem zjistil, že xbox je funkční ovšem nelze užívat, hned vysvětlím. V xboxu je nainstalován nějaký cfw který startuje automaticky při startu konzole. Z tohoto jde odejít do původního dashboardu, ovšem na xboxu jsou poškozena tlačítka pro vypnutí konzole a vysunutí mechaniky. Takže konzole jde zapnout pouze tak, že se zapojí do elektriky, kdy poté se hned sama zapne a vypnutí probíhá opět pouze vypojením trafa z el. zásuvky. Při mačkání tlačítka pro vypnutí konzole nebo vysunutí mechaniky dochází pouze k restartu konzole a automatickém spuštění cfw. No a teď ten největší problém....konzoli mám připojenou ke staré crt televizi a normálně ukazuje obraz, ale pouze do chvíle než do ní vsunu dvd s hrou, poté se obraz vypne a hra běží, protože slyším zvuk. Zkoušel jsem různé nastavení obrazu v xboxu, ale vždy stejný výsledek. Někdo kdo toto umí opravit?
 6. Bacha s těma výrazama....Hamáček a úřad pro pravdu že sleduje:-)
 7. gho5t

  Halo: The Master Chief Collection

  Já tomu rozumím, mám prostě vzít všechny Xboxy co mám, přibalit k tomu všechny hry co mám a tu plnou dodávku schodit ze skály. Vytáhnout z kapsy mobil s ovladačem a jet xcloud bomby. Mimochodem Windows phony jsem měl taky dva než ten OS Microsoft sám zařízl. Ale abych se držel tématu. Vyzkouším na PC abych zjistil že to bude jako s Halo 2 které vyšlo na podporu Windows Vista (vzpomene si na ten systém dnes ještě někdo), najdu hru kde zjistím že jako jeden z mála chodím a střílím normálně protože zbytek lidí má běžne místo skoku double jumpy a damage pistole jako raketometu.
 8. gho5t

  Halo: The Master Chief Collection

  Tohle je třeba konkrétně pro mě smutná zpráva.....jsem velký Halo fanoušek a tím i majitel všech xboxů co kdy vyšly a tímto rozhodnutím pro mě začíná postrádat smysl vlastnit xbox. Nová Forza na pc, gearsy taky a teď kompletní Halo....smutný den pro xboxáře.
 9. Nerozumím řeči tvého kmene.
 10. Z Honzy je Pavlína, to už je dnes normální.
 11. Přál bych si aby vyhrála tvoje varianta Mandaz.....ale asi ne.
 12. Ale na Xbox až na pár her nebyla nutná instalace na HDD nebo flash, hráli se z dvd, až ke konci života konzole se muselo ukladat
 13. S ohledem na tvoji otázku a způsob jak se o rgh zajímáš ti na tvoji otázku....a jak dostanu to RGH na Xbox?....odpovím jediným možným způsobem....KOUZLEM.
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu