Jump to content

kolda27

Members
 • Content Count

  99
 • Joined

 • Last visited

About kolda27

 • Rank
  Member

Informace

 • Home
  Vítkovice v Krkonoších
 • Hobby
  hry :)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nevíte kde by se dalo sehnat roční plusko ve slevě?
 2. Asi to tu nikde zmíněno není zmíněno ale sdílení her by mělo na ps5 fungovat stejně jako teď na ps4.
 3. Nemá někdo kolekci dílů yakuza (0, kiwami 2, 3,4,5,6) nejlépe primár.
 4. Koupím nebo jen na zapůjčení primární účet sse všemi DLC na spidermana, mám půjčenou placku tak bych chtěl dohrát komplet. Edit: koupeno
 5. Ano dělá to v2 verze ds4 když držíš L2 tak reaguje levá páčka nahoru, vyřešil jsem reklamací, poslali mi nový ds4. A ani ne po roce mi začal blbnout i ten nový, obě páčky jakoby ztratily přesnost a když ji dám do jakéhokoliv směru tak např. doleva kmitá ještě nahoru a dolu takže mi to nedělá rovný pohyb doleva ale lehce to sjíždí nahoru a dolu měřeno programem na PC a opravdu u obou páček stejné. Bohužel už mám po záruce takže asi budu muset koupit nějaký nový nebo bazar. Jestli někdo ví jak opravit tak bych také byl rád
 6. To je pěkně blbý když mi bude za měsíc plusko končit a nemůžu to koupit. Vždyť to je přece jedno jestli to plusko mám nebo ne. Fakt nesmysl.
 7. Mě ps plus koupit na storu nejde protože už ho mám? To je jen sleva pro ty co ho nemají? Edit: mají to ještě v jiné záložce která už mi jde koupit.
 8. Poslal jsem to do servismax.cz a měl jsem to za 2.500. Jinde mi nabízeli repas za 5500 za původní ps4. Trvalo jim to měsíc ale funguje to.
 9. Zdraví. Neví někdo o nějakém servisu kde mi opraví původní ps4 kde odešel hdmi port? Jinak vše funguje jen nemám obraz.
 10. Na redditu píšou že to je ten trial a dali nějakou novou edici Za 900
 11. Tak jsem se taky podíval a taky ho mám free tak kdyžtak někdo dejte vědět
 12. Někdo na prodej primár okami? Případně někdo na polovinu jsou teď ve slevě.
 13. Nademnou je asi 20 komentů kde se nic neprodává. Nevím jestli hra nepoužívá nějaké ověření na kterém je to koupené. Takže když bych to spustil na jiném účtu než na kterém jsem to koupil. Chci hrát save the world v coopu. Něco podobné má hra the crew season pass který je aktivní pouze na účtu kde se koupil.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy