Jump to content

kolda27

Members
 • Content Count

  97
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  100%

Everything posted by kolda27

 1. Nemá někdo kolekci dílů yakuza (0, kiwami 2, 3,4,5,6) nejlépe primár.
 2. Koupím nebo jen na zapůjčení primární účet sse všemi DLC na spidermana, mám půjčenou placku tak bych chtěl dohrát komplet. Edit: koupeno
 3. Ano dělá to v2 verze ds4 když držíš L2 tak reaguje levá páčka nahoru, vyřešil jsem reklamací, poslali mi nový ds4. A ani ne po roce mi začal blbnout i ten nový, obě páčky jakoby ztratily přesnost a když ji dám do jakéhokoliv směru tak např. doleva kmitá ještě nahoru a dolu takže mi to nedělá rovný pohyb doleva ale lehce to sjíždí nahoru a dolu měřeno programem na PC a opravdu u obou páček stejné. Bohužel už mám po záruce takže asi budu muset koupit nějaký nový nebo bazar. Jestli někdo ví jak opravit tak bych také byl rád
 4. To je pěkně blbý když mi bude za měsíc plusko končit a nemůžu to koupit. Vždyť to je přece jedno jestli to plusko mám nebo ne. Fakt nesmysl.
 5. Mě ps plus koupit na storu nejde protože už ho mám? To je jen sleva pro ty co ho nemají? Edit: mají to ještě v jiné záložce která už mi jde koupit.
 6. kolda27

  Ps4 oprava hdmi

  Poslal jsem to do servismax.cz a měl jsem to za 2.500. Jinde mi nabízeli repas za 5500 za původní ps4. Trvalo jim to měsíc ale funguje to.
 7. Zdraví. Neví někdo o nějakém servisu kde mi opraví původní ps4 kde odešel hdmi port? Jinak vše funguje jen nemám obraz.
 8. Na redditu píšou že to je ten trial a dali nějakou novou edici Za 900
 9. Tak jsem se taky podíval a taky ho mám free tak kdyžtak někdo dejte vědět
 10. Někdo na prodej primár okami? Případně někdo na polovinu jsou teď ve slevě.
 11. Nademnou je asi 20 komentů kde se nic neprodává. Nevím jestli hra nepoužívá nějaké ověření na kterém je to koupené. Takže když bych to spustil na jiném účtu než na kterém jsem to koupil. Chci hrát save the world v coopu. Něco podobné má hra the crew season pass který je aktivní pouze na účtu kde se koupil.
 12. kolda27

  PS4 Pro

  Teď dostal update na pro darksiders 2. Asi odemčený framerate a v nastavení možnost lepších stínu které jsou o hodně lepší ale nižší framerate.
 13. Jo za ty prachy super ale je to strašně velký, teď stahuju doom a ten má 77gb.
 14. Koupím primární účty na Deus Ex MD, Dark Souls 2, Saints Row IV, Alien Isolation
 15. Ten darksiders 1 má cz ale nevím jestli na tom us storu
 16. Na storu mi ukazuje resogun jako free a normálně se mi dal do knihovny.
 17. Ahoj. Mám dotaz. Doma mám 2 konzole, 1 pro a jednu od vydání a chtěl bych se zeptat jestli existuje nějaký způsob jak hru kterou jsem stáhl na jedné konzoli přesunu na druhou. Nechci stahovat jednu hru dvakrát.
 18. Neměl by někdo zájem o sekundární účet s resident evil 1 a 0 z humblebundle?
 19. A víte jak to funguje? Jestli to není aktivované na jednom účtu takže třeba nepůjde hrát zároveň nebo něco podobný.
 20. kolda27

  survival hra

  Jo ale na tom staví všechny survival hry :D
 21. kolda27

  survival hra

  Zkoušel jsem to ale fakt jen chvíli, hraju to na PC už od early accesu, a hlavně teď hraju together který má coop, ten mi na ps3 chybí a bude už jen na ps4. Ale šlo to dobře a rozhodně to je těžká a zábavná hra, pokud máš slabší pc tak se neboj a někde to stáhni jestli by tě to bavilo :)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy