Jump to content

jarda007

Members
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  0%

About jarda007

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zdravím, mám nebo mohu mít po jednom kusu sběratelské edice těchto her, pouze God of War 4 obsahuje v balení i hru: God of War 4 4999 Kč Mirror´s Edge Catalyst 1499 Kč Battlefield 1 1499 Kč Call of Duty Valor Collection 1499 Kč Osobní předání možné v Praze a okolí nebo pošta. Dohoda možná.
 2. Zdravím, kdyby měl někdo zájem, mohu mít k dispozici sběratelské edice (nové, zabalené) těchto her: God of War 4499 Kč Mirror´s Edge edice bez hry 1799 Kč Call of Duty Valor Collection edice bez hry 1699 Kč Battlefield 1 edice bez hry 1599 Kč Osobní předání v Praze nebo zaslání poštou. V případě zájmu pošlete SZ - jen vážní zájemci! Děkuji.
 3. Díky moc, já nakonec sehnal u nás a jak říkáte, ani jsem nemusel nic nastavovat a CZ bylo okamžitě
 4. Zdravím, když si objednám sběratelskou edici nového Assassina z UK, bude obsahovat české titulky? Já předpokládám, že ano, páč to mají i na UBI eshopu, alespoň kdysi, když někdo bral, tak se jen ujišťuji. Díky J.
 5. Ahoj,

  tak jsem tady :-) Mohu poprosit, kde si tedy bral? Já bych chtě edici pro sebe i bráchu, tak by se to možná nakonec u dvou kusů třeba lehce vyplatilo, pokud by to bylo trochu výhodnější, ale to střílím od boku a sám nevím ;-) 

  Díky moc.

 6. Jo ty balíčky se člověk musí občas modlit... Ale dorazily vždy odevšad tak nějak v cajku, jen u jedné figurky jsem měl bohužel ulomený luk... Známého v UK nemám, takže to vypadá bledě edit: drak3go, máš nějaký konkrétní tip nebo zkušenost? Díky moc.
 7. Na GAME super cena za sběratelskou edici Mirror´s Edge bez hry, ale bohužel neposílají. Měli jí za 30 liber, pak nic a nyní za 15! Nějaký tip, jak jí dostat do ČR nebo nebydlí někdo v UK? https://www.game.co.uk/en/mirrors-edge-catalyst-collectors-edition-no-software-962937
 8. Jako za ´normálnější´ cenu bych uvažoval a vzal jí, za cenu přes 5000 Kč nikoli... Ale edice vypadá solidně.
 9. Tak edice dorazila a potvrzuji obsah balení výše. Kromě tedy rozdílu oproti PS4 verzi, která kdysi vyšla je, že zde je metalpack, nikoli steelbook, jak se píše kolikrát mylně a není artbook, který byl chvíli v limitovaném množství a já si původně myslel, že na PS4 vyšla hra jen takto a ne pouze v klasické modré krabičce bez ničeho ;-)
 10. Tak když mi před nějakou dobou dorazila faktura, je to tam rozdělené jako sběratelka a hra k tomu zvlášť... Každopádně už odesílají dnes, nejpozději další den, várka dorazila dříve!
 11. Jako mně to připadalo zvláštní, že by dali jen tak další kus hry, pak si říkal, že třeba chtěli to udělat nejnabušenější jak to jde, 20 Years má ještě navíc artbook, ale do včera to měli napsané tak, že by ty hry měly být opravdu dvě ke každé edici... Každopádně mně bude bohatě stačit sběratelka se hrou 20 Years za tyto super peníze!
 12. K tomu Rise of the Tomb Raider, psal jsem a poté mi volali z originalky.cz a když se mrknete nyní, je to uvedené jako set obsah sběratelské edice, kdy je na obrázku odmazaná hra (v popise je) a k tomu 20 Years Celebration. Tudíž má být sběratelská edice bez hry a k tomu zvlášť přibalená ta 20 Years.
 13. Ty jo pecka! Díky moc, objednal jsem, doufám, že vše klapne, edici jsem kdysi prošvihl a pak se nedala sehnat ani za tři tisíce, natož za 1899 Kč a k tomu ještě další kus 20 Years Celebration zdarma!
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy