Jump to content

doomista

Members
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  N/A

About doomista

 • Rank
  Member

Contact Methods

 • Web
  kreativnihrac.wordpress.com

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. moderní zařízení jsou chytrá a umí se odpojit od napájení, aby se jim nepřebíjela baterka
 2. Zdravím, rád bych koupil Skyrim na Switch, včetně krabičky, cena do 1000,-, preferuji osobní předání Brno.
 3. To by taky mohlo být, ale kapku mi uniká, v čem by to bylo lepší, než rovnou dát do docku switch samotný.
 4. Omlouvám se, že jsem od neděle nereagoval. Když to takhle podáte, tak jsem taky zmatený. Pro krabičku, co nahradí dock bych očekával jeden USB-C výstup a minimálně 1x HDMI vstup a 1x USB-C vstup. Případně pokud ta krabička umí obraz streamovat, tak by pak stačilo do usb vstupu zapojit nabíječku switche a usb výstup zapojit do samotného switche.
 5. Má ta krabička i jiný porty? Pokud ne, tak je možný, že to umí streamovat obraz do TV, ale to bude chtít specifickou TV, která tu technologii bude podporovat.
 6. No vypadá to na klasické USB-C, ten se dá použít k přenosu dat/nabíjení. Zapojuje se do patřičně tvarovaných děr, nezáleží na orientaci, je to oboustranný.
 7. To možná taky, ale především podle té gamepedie, na kterou jsem poslal odkaz, tak můžeš zvětšit mapu a tím toho na jedné mapě zmapuješ víc
 8. Klasické pokemon souboje budou taky přítomné, naopak asi odpadne halda grindu, aniž by tím ta hra zásadně utrpěla, což je alespoň v mých očích velké plus.
 9. Tak ale to dává smysl, ta mapa má jen omezený rozsah, musíš si vyrobit větší
 10. Nepomůže toto? https://minecraft-cs.gamepedia.com/Mapa Přiznám se, že neomezené světy jsem nezkoušel, hru hodlám hrát spíš ve splitscreenu a ještě nemám druhý pár joyconů
 11. Update, nintendo direct je dnes o půlnoci našeho času: http://www.nintendo.co.uk/Misc-/Nintendo-Direct/Latest-Nintendo-Direct/Nintendo-Direct-698557.html?utm_medium=social&utm_source=twitter&utm_campaign=NintendoDirect|Reminder|w37
 12. Ahoj, hodily by se mi další dva joycony, protože se mi na switchi začínaj hromadit hry s lokálním mulťasem. 1800-2000 za pár joyconů mi ale přijde hodně, máte nějaké tipy na výhodné ceny, nebo výhodné neoficiální ovladače? Podmínka akorát je, že ty ovladače musí být wireless a s motion sensorem.
 13. Starší otázka, ale Minecraft mám až teď nově, takže odpovím: Ano, jsou tam české titulky (trochu hnusně funguje velikost fontu, ale jinak cajk), neomezené světy tam jsou taky.
 14. Ahoj, je tu někdo, kdo vlastní RE: Revelations 1 a měl by chuť hrát raidy v coopu online? Celkem mě to chytlo a myslím, že víc hráčů by tomu jenom pomohlo
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy