Jump to content

sergej

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  N/A
 1. Pleteš komponentní kabel s VGA, pozor, použij jen komponentní kabel a mohlo by ti to pomoci. Vzhledem k tomu, že jsi psal, že jiné přístroje fungují v ostatních hdmi vstupech v TV, tak budeš mít stejně nějaký problém v xboxu.
 2. To je dost divný, já mám hodně podobnou TV, rozdíl snad jen v uhlopříčce a žádný problém jsem nezaznamenal, s tím nastavením je to možný, ale ne nutný, je to roky, co jsem to připojoval....ještě mě napadá, zkontroloval si nastavení rozlišení v x360?
 3. Totální žďímačka na peníze a krám na prach, pokud by se daly stahovat jiné hry tak prosím, takhle je to extra omezené. Jenom se opičí kvůli zisku po Nintendu. Nemá to žádnou přidanou hodnotu v době, kdy se dá emulovat v podstatě na všem
 4. Kromě tolik diskutované rychlosti,( kterou prostě nejde někdy snížit v pc) často lidé neřeší druh chipu, pokud je např. lokalizovaný pouze na Evropu, pak na tom nikdy nerozjedou gamesu pro (U) nebo (J). Těch druhů chipu bylo mnoho.
 5. Připojení se podaří všude, jen záleží do jakého vstupu na HDMI zasuneš kabel. Rozlišení by mělo jít nastavit normálně v xbox360.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy