Jump to content

gongonzales

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

gongonzales last won the day on November 15 2019

gongonzales had the most liked content!

About gongonzales

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Prodám primár "Shadow of the Tomb Raider" za 200 Kč. Edit: Prodáno
 2. Prodám účty: Deracine VR (primární) - 150,- Blood and Truth VR (sekundární) - 250,- Batman: Arkham VR (sekundární) - 200,-
 3. Ahoj. Osobně bych se chtěl omluvit všem, kteří měli zakoupenou hru MOSS VR za znepřístupnění. Byla to moje první takto zakoupená hra (účet) a z nevědomosti, jak to celé funguje (a strachu, abych o přístup k zaplacené hře nepřišel), jsem nastavil dvoufázové ověření a nechtěně tak zablokoval přístup všem ostatním. Veřejně se přiznávám a ještě jednou se omlouvám. Přísahám, že už se to nikdy nestane. Snad mi bude v rámci možností odpuštěno. Již řeším nápravu s Duffym. EDIT: Napraveno.
 4. Mám stejný problém, zobrazuje se mi ta samá hláška. Prosím poraďte.
 5. Může mi někdo pls poradit? Mam PSP slim FW 3.80 a rád bych ho flashnul. Chápu správně, že podle tohohle návodu vytvořim pandoru a budu pokračovat tímhle návodem: http://console-forum.cz/showthread.php?t=11173 od bodu "1 ) Despertar Cementerio Dark_Alex v5 ( + Multiboot pomocí TimeMachine)" ??? Předem díky za odpověď. :?
 6. Objednal sem si hotový kabel na strance http://www.moby.cn/ a sem nad míru spokojen. Můžu jen doporučit, stačí si vybrat jestli pro PSP slim nebo FAT. :psp:
 7. Zdravim všecny, taky sem řešil problem s kabelem a myslim, že se ho snad ani nevyplatí kupovat. Objednal sem si hotový na strance http://www.moby.cn/ a sem nad míru spokojen. A vyšel mi něco přes 200,-. Můžu jen doporučit, stačí si vybrat jestli pro PSP slim nebo FAT. :psp:
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy